23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KALKINMA AJANSI UZMANLARINA BURSA’NIN DEĞERLERİ TANITILDI

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) ev sahipliğinde, ülke genelindeki Kalkınma Ajanslarından gelen uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilen İl Yatırım Destek ve Tanıtım Stratejisi Çalıştayı sona erdi.

10-12 Temmuz tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilen İl Yatırım Destek ve Tanıtım Stratejisi Çalıştayı, çalıştaya katılan uzmanlara Bursa değerlerinin tanıtıldığı şehir turu ile sona erdi.

Türkiye’deki Kalkınma Ajanslarından gelen uzmanlar Bursa’nın tarihi ve turistik yerlerini gezerek, şehrin tanıtımı açısından önem arz eden turizm potansiyeli hakkında bilgi sahibi oldu. Katılımcıların turdaki ilk durağı, UNESCO Dünya Mirası listesindeki tarihi Cumalıkızık Köyü idi.

Profesyonel rehber eşliğinde gerçekleştirilen gezinin ikinci durağıysa Yeşil Camii ve Yeşil Türbesi oldu. Tarihi mekanların yapılışı ve geçmişi hakkında bilgiler alan uzmanlar, daha sonra Bursa Kent Müzesi, tarihi Irgandı Köprüsü, Ulu Camii, Kozahan ve tarihi İnkaya Çınar’ını ziyaret ederek, şehir turunu tamamladı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar