23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Niğde Elektrikçiler Odasından Adıgüzele Teşekkür

Niğde Elektrikçiler Odası ve Eskişehir Elektrikçiler Odası Başakanı Cafer Adıgüzel Çataklı Enerji-Valentin Software-DGS Berlin firmalarının işbirliği ile Doç.Dr. Recep Zan ve Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Seyhan  tarafından elektrikçi üyelerimize 1-3 Agustos 2018 tarihleri arasında “Türkiye’de Güneş Enerjisi ve Santrallerinin Şebeke Bağlantıları” konulu eğitim düzenlenmiştir.

Niğde Esnaf ve Sanatkarlar odasına bağlı Elektrikçiler Odasında düzenlenen eğitime katılan esnaflarımıza üç gün süren eğitim boyunca; güneş enerjisi, güneş hücreleri, güneş hücresi karakterizasyonları, güneş modülü, güneş enerjisi uygulamaları ve güneş santralleri hakkında bilgiler verilmiştir.

Eğitimde ayrıca Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Federasyon yönetim kurulu üyesi ayrıca Eskişehir Elektrikçiler Esnaf Sanatkarları Odası Başkanı Sayın Cafer ADIGÜZEL tarafından yasal mevzuat ve düzenlemelerle ilgili ayrıca Mesleki Yeterlilik belgesi hakkında bilgi vermişlerdir .

Eğitimin verimli geçtiğini ve güneş enerjisi alanındaki farkındalığı arttırmasından dolayı memnuniyetlerini ifade eden kursiyerler, aldıkları sertifikanın meslek yaşamlarına katkıda bulanacağını ifade etmiştir.

Eğitim sonunda belge almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikaları verilmiştir. Bu Eğitime vesile olan ve  Katkıda bulunan Eskişehir Elektrikçiler Esnaf Sanatkarları Odası Başkanı Sayın Cafer ADIGÜZEL’le Teşekkür ettiler.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar