24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO AKADEMİ’DE YENİ DÖNEM BAŞLADI

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği eğitim ve seminerlere 2018-2019 dönemi takvimi ile devam edecek.

Üyelerin sektörel ve kişisel gelişimleri için eğitim ve seminerler düzenleyen ETO Akademi’de yeni dönem başladı. ETO Akademi’de 2018-2019 yılı eğitim döneminin ilk semineri “İşiniz İçin Sosyal Medya” semineri oldu. ETO Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen seminerde günümüzde pazarlama mecralarından biri olan sosyal medya hakkında geniş kapsamlı bilgi verildi. Ekim Banger tarafından verilen seminerde katılımcılara Medya Kavramı, Sosyal Medyanın Önemi, Sosyal Medya Hakkında Veriler, Sosyal Medyada Yapılan Doğrular ve Yanlışlar ile İşletmeler İçin İzlenecek Yollar anlatıldı.

Eğitim ve seminer alan kişi sayısı 40.000’i geçti
2018-2019 yılı eğitim döneminde 17 Kurumsal Gelişim Eğitimi 17 Kişisel Gelişim Semineri olmak üzere toplam 34 etkinlik gerçekleştirecek olan ETO Akademi, böylece her hafta en az 1 organizasyon düzenleyecek. ETO Akademi 2018-2019 eğitim ve seminer takvimine göre Mayıs ayına kadar Eskişehir Ticaret Odası üyelerine hizmet vermeye devam edecek. Geçtiğimiz dönem düzenlediği mesleki ve kişisel gelişim etkinlikleri ile ETO Akademi 5126 kişiye sertifika vermişti. Türkiye’de bir ilke imza atarak düzenlediği seminerleri internet üzerinden canlı olarak da yayınlayan ETO Akademi bugüne kadar düzenlediği etkinliklerle toplamda 40.000’den fazla kişiye ulaştı. KOSGEB işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi de düzenleyen ETO Akademi 350’den fazla girişimciye 50 Bin TL hibe ve 100 Bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı ile kendi işyerini kurma fırsatı sağladı.  


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar