18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

’Yeni projelerle geliyoruz’

Sağlık-Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, güven tazeleyerek yeniden seçildiği kongreleri sonrası mazbatasını aldı ve yeni dönem için resmen göreve başladı.

Köksal, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Sağlık-Sen ailesi olarak bütün sağlık çalışanları adına 4 yıllık hizmet süresi için mazbatasını almış bulunuyoruz. Yorucu bir seçim süreci geçirdik. Eskişehir’de sadece çalışanın kazandığı birlik ve beraberliğin ön planda olduğu altı aylık bir seçim süreci geçirdik. Sahada her zaman ne yapacağımızı anlatmaya çalıştık. Geldiğimiz ilk gün bile insanların siyasi görüşünü ayırt etmeden üye olup olmadığını ayırt etmeden hizmet ettik ve sendikamıza üye yapmaya çalıştık. Bütün karalamalara karşı bugün gördüler ki hizmet eden bir olan beraber olan kazanıyor. Yeni yüzlerle hizmet için yola çıktık.

Tüm sağlık çalışanlarımızın yanındayız
Sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam edeceklerini belirten Köksal, “Sağlık çalışanlarının beklediği konular var. 100 günlük bir görev planı çıkartıyoruz. Yılbaşına kadar yapılması gereken bütün çalışmalarımızla beraber yeni projelerle geliyoruz. Bu hafta yapacağımız ilk proje ‘sağlıklı iletişim hattını’ kurmak. Hat ile beraber üye olsun olmasın herkes yaşadığı sorunları WhatsApptan bize ulaştırdıklarında hızlı çözüm sağlayacağız. Şehrimizde yeni yapılan tesislerle iki büyük hastaneye kavuşuyoruz. Tesisleri artırıyoruz hizmet alanlarını beşe katlıyoruz. Fakat çalışan sayısını beşe katlamıyoruz. Burada sıkıntılarımız var.  Sağlık-Sen bütün çalışanların hakkını adaletini gözetecek boyuttadır diye düşünüyoruz. Biz her zaman ki gibi güçlü Sağlık-Sen ailesi olarak tüm çalışanların yanındayız” dedi.
                                     
Hasan Hüseyin Köksal
Eskişehir Sağlık-Sen Şube BaşkanıGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar