25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Rexona ile Ferah Şehirler turunun yeni durağı Eskişehir…

Rexona ile Ferah Şehirler turunun yeni durağı Eskişehir…
  • 19 Eylül 2018 Çarşamba
  • 1536 kez okundu

‘Rexona Burunların Selameti için Türkiye’yi geziyor
Dünyanın 1 numaralı deodorant markası Rexona, toplumsal bir sorun olan ter kokusu ile mücadelesi çerçevesinde, Ağustos’da İstanbul’da toplu taşıma araçlarına taşıdığı “Rexona ile Ferah Yolculuklar” projesinin ardından, şimdi de Eylül ayında “Rexona ile Ferah Şehirler” için Türkiye’nin farklı şehirlerini geziyor.

Rexona ile Ferah Şehirler turunun yeni durağı Eskişehir…
Rexona tarafından geçtiğimiz baharda Estima Araştırma Şirketi’ne yaptırılan Türkiye’nin Ter Kokusu ile İmtihanı araştırmasına göre; gün içinde her 10 kişiden 9’u ter kokusuna maruz kalıyor. Rexona, bu problemden yola çıkarak ter kokusuyla mücadelesinde daha temiz daha ferah bir dünya için Türkiye turuna çıktı.

Rexona, Orhan Gencebay’ın “Duş Yetmez, Rexona Kullan” mesajıyla tüm Türkiye’ye ter kokmamanın bir seçim olduğunu hatırlattığı reklam filmleriyle başlayan süreç, “Ferah Şehirler” kampanyası ile Eskişehir’de devam etti.

Rexona ekipleri tüketicilerinin yönlendirme ve katılımıyla gerçekleştirdiği interaktif kampanya çerçeveside, tüketicilerin twitter ve instagram sosyal medya hesapları üzerinden oylayarak belirlediği şehirlere giderek, Daha Ferah Şehirler için Rexona dağıtıyor.

Sosyal medya üzerinden yapılan oylamada “Rexona ile Ferah Şehir" olması istenen şehirlerden biri Eskişehir oldu. Eskişehir Kanatlı AVM önü ve şehrin farklı noktalarına giden “Duş Adam” ve Rexona ekibi, “Duş yetmez, Rexona kullan” diyerek dağıttığı deodorantlarla ter kokusu problemine çözüm oldu.
Tüketicilerin twitter ve instagram üzerinden Rexona Türkiye hesabına yapacakları bildirimleri değerlendiren “Rexona ile Ferah Şehirler” ekibi, 27 Eylül’e kadar ertesi günün ter rotasını sosyal medya hesapları üzerinden ilan ederek o şehre gidecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.