21 Nisan 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Mermerciler Derneği’nden Karacan’a ziyaret

Eskişehir Mermerciler Derneği Başkanı Abdülkadir Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti MKYK üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'ı Ankara'da ziyaret etti.  Ziyaret ile ilgili görüşlerini aldığımız Dernek Başkanı Sönmez, öncelikle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan yardımcısı Ahmet Koca'yı bakanlıkta ziyaret ettiklerini belirterek, daha sonra kendilerini Karacan'ın 4,5 saat boyunca  TBMM'nde ağırladığını söyledi.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'a mermercilerin ve sektörün sorun ve sıkıntılarını dile getirdiklerini belirten Abdülkadir Sönmez, "Sayın Karacan, mermercilerin her zaman yanında olduğunu ve olmaya devam ettiğini belirterek sorunların çözümü için çalışacağını ifade etti. Milletvekilimiz Karacan bizim mermercilerin bazı sorunlarını da çözdü. Kendisine teşekkür ediyoruz. İlgi ve alakasını her zaman bizden esirgemedi. Son olarak mermercilere KOSGEB'in destek olması  konusunda girişimlere hemen başlattı" dedi.

Eskişehir Mermerciler Odası Başkanı Abdülkadir Sönmez daha sonra AK Parti MKYK üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'a el işlemeli mermer saat hediye etti.
                                              Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar