21 Nisan 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD Eskişehir Şube Yönetimi Ak Parti İl Başkanını ziyaret etti.

BAŞKANLAR BİRLİK ve MANEVİ DEĞERLERE VURGU YAPTI
TÜMSİAD Sanayici ve İş Adamları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti il Başkanı Zihni Çalışkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ak Parti il Başkanı Çalıskan TÜMSİAD ''ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eskişehir Tümsiad Başkanı Ali Engiz Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini , birlik , beraberliğin , milli ve manevi değerlerin önemine vurgu yaptı.Eskişehir ve Ülke sorunlarının konuşulduğu ziyarette STK 'ların önemine de değinilerek, milli konularda siyasi görüşün önemli olmadığı birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesinin gerektiğinin altı çizildi. Eskişehir ve Ülke sorunları ile ilgili yakından ilgilendiklerini ve Eskişehir için Ekonomik olarak üretim ve istihdam için çalıyoruz dedi.

"BİZİM İÇİN ÖNCELİK İNSANDIR"
Ak Parti İl Başkanı Çalışkan, Tümsiad 'ın yaptığı çalışmaları takip ettiklerini ve şehrimiz ekonomisine katkı sağladığını biliyoruz. Eskişehir'e katkı sağlayabilecek herkesi de yanlarında görmek istediklerini ve bunun için çalışmalar yaptıklarını anlatarak, Hangi siyasi görüşten olursa olsun bizim için öncelik insandır.Bu düstur ile hareket ediyor halkımızın sorunlarını,taleplerini bire bir dinliyoruz.Buraya gelen herkese kapımız açık.Herkesi kapıda karşılıyor, kapıya kadar yolcu ediyoruz..Olması gereken budur."şeklinde konuştu.

Ziyarette TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Engiz, Başkan Çalışkan'a 16 Büyük Türk Devletinin Para Üzerine Basılı Sembolik Bayraklarını Hediye Etti. Ziyarete Tümsiad yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar