23 Nisan 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sağlık Sen - Feyz Turizm arasında yeni sözleşme

Sağlık Sen - Feyz Turizm arasında yeni sözleşme
  • 7 Kasım 2018 Çarşamba
  • 1990 kez okundu

Sağlık Sen Eskişehir Şubesi ile Feyz Turizm, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da Sağlık Sen üyeleri ve ailelerini kutsal topraklara götürme konusunda sözleşme imzaladı

Sağlık Sen Eskişehir Şubesi’nde konuya ilişkin olarak düzenlenen basın toplantısı ile yeni sözleşme kamuoyuna duyuruldu. Sözleşmeler imzalanmadan önce Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal ile Feyz Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Akpınar birer konuşma yaptılar.

“ÜYELERİMİZ ÖNCEKİ ORGANİZASYONDAN MEMNUN KALDI”

Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, üyelerinin bir önceki yıl Feyz Turizm ile düzenledikleri organizasyondan memnun kaldıklarını, bu durumun firma ile yeni sözleşme yapma konusunda etkili olduğunun altını çizdi. Köksal şunları söyledi:

“Eskişehir Sağlık Sen Şubesi olarak üyelerimizin her daim yanlarında olduğumuzu belirtmek isteriz. Hac ve Umre gibi ömrü hayatımızda bir kere gidebildiğimiz kutsal topraklara üyelerimizin ve ailelerinin gönül rahatlığıyla ibadetlerini yapabilmelerine imkân sağlamak adına Eskişehir Sağlık Sen olarak üyelerimizden gelen talepleri görev biliriz.

“ÜYELERİMİZE EN İYİ HİZMET SUNMA PEŞİNDEYİZ”

Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda Sağlık Sen güvencesiyle üyelerimiz ve yakınları için birçok organizasyon şirketi ile görüşerek üyelerimiz için en iyi hizmeti sunmak için gayret gösterdik. Bu bağlamda Feyz Turizm Şirketi ile gelenekselleştirdiğimiz umre programımızı siz değerli basın mensupları huzurunda Eskişehir Sağlık Sen olarak huzurlarınızda sözleşmemizi imza altına alıyoruz.

Değerli üyelerimiz sömestre tatilinde Allah’ın izniyle Eskişehir’den hareket eden Sağlık Sen uçağı ile Kutsal topraklara gidiyoruz. Bu kutlu yolculukta üyelerimiz ve aileleriyle güçlü birliktelik sağlayacak ve anlaşmış olduğumuz şirketle en iyi hizmeti sunacağız.

“15 GÜN 14 GECE 4 YILDIZLI OTELLERDE”

Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Yolculuk sloganı ile çıktığımız bu kutlu yolculuk 10 gün Mekke 5 gün Medine olmak üzere toplamda 15 gün 14 gece olacaktır. Mekke’de konaklayacağımız oteller 4 yıldızlı olup Harem bölgesine 1600-1800 metre uzaklığındadır. Medine’de ise 200 metre mesafededir.

Programımızın kontenjan ile sınırlı olduğu için üyelerimize tavsiyemiz umre programımıza erken kayıt yaptırarak biran evvel başvurularını yapmalarıdır. Son olarak; Bu kutlu birlikteliğe üyelerimizi davet ediyor, bu fırsattan yararlanmalarını bekliyor ve tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi sunuyoruz.”

“SAĞLIK-SEN AİLESİ İLE BİR KEZ DAHA BİRLİKTE OLMANIN HEYECANINI YAŞIYORUZ”

Feyz Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Akpınar da bir kez daha Sağlık-Sen ailesi ile birlikte Umre programı düzenleyecek olmanın heyecanı ve gururunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi:

“Feyz Tur ailesi olarak bizler; Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Sağlık-Sen ile beraber hareket edecek olmanın sevinci ve onuru içerisindeyiz. Sektörde yarım asra yakın hizmet vermiş bir aile tecrübesine, genç ve dinamik ekip kalitesini ekleyerek, Eskişehir’den direkt uçuşlarla Hac ve Umre faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamızı, geçmişten gelen büyük bir tecrübenin günümüze yansıyan yüzü olarak tanımlıyoruz.

Bu bağlamda Sağlık-Sen ailesi ile beraber hareket etmenin onurunu yaşarken görev ve sorumluluklarımızın da bilincindeyiz. Yapmış olduğumuz bu anlaşmanın bizlere ve değerli Sağlık-Sen üyelerine hayırlı olmasını diliyorum.”

EHGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar