20 Mart 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD ESKİŞEHİR , DOLARIN DÜŞÜŞÜNÜ DEĞERLENDİRDİ

"PİYASALAR RAHATLAYACAKTIR" Tümsiad Eskişehir Şube Başkanı Engiz, Ülke ekonomisinde son dönemde yaşanan dalgalanmalar piyasaları zor durumda bırakmış ve vatandaş nezdinde paniğe yol açmıştı. Bu bağlamda son dönemdeki düşüşler rahatlama sağladı. Konu hakkında açıklama yapan Engiz, Millet olarak enflasyonun üstesinden geleceğimizi ve kısa dönemde doları daha da düşüş eğilimi göstereceğini biliyorduk.Devletimizin döviz konusunda aldığı tedbirler meyvelerini vermeye başladı.

Engiz Tümsiad olarak bizde üyelerimizi ziyaret ederek bu dönemde indirim yapmanın aynı zamanda üretim yapmanın ve yerli mallarını kullanmanın önemini defaatle söyledik. Yerli üretim ile doların daha da düşüş göstereceğini belirten Engiz, şimdi bu dirayetli duruş meyvelerini verirken üyelerimize ve halkımıza ve diğer toplantılarda söylediğimiz biz bu şekilde dik durursak enflasyon düşüşe geçecektir demiştik ve şimdi bu bize daha da öz güvenimizi kazanmasına vesile oldu.

Biz ümitliyiz devletimize ve milletimize olan güvenimiz tam. Üyelerimize, milletimize ve devletimize söyleyeceğimiz tek şey "TAM YOL İLERİ" Çünkü biz bu dik duruşumuzla dünyaya bir mesaj verdik onlarda bunu iyi gözlemlediklerini düşünüyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum şeklinde cümlelerini tamaladı.
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar