27 Mayıs 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAĞLIK SEN KADINLAR KOMİSYONU DEVİR TESLİM TÖRENİ

SAĞLIK SEN KADINLAR KOMİSYONU DEVİR TESLİM TÖRENİ
  • 15 Kasım 2018 Perşembe
  • 1350 kez okundu

Sağlık Sen Kadın Komisyonu Başkanlığı devir teslim töreni düzenlendi. Törende konuşan Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin KÖKSAL şöyle açıklama yaptı:

Bugün burada Yeni dönem Kadın Komisyonu Başkanlığımızın devir teslim töreni toplanmış bulunmaktayız. Sağlık Sen Aile olarak gücümüzü üyemizden, üyemizden aldığımız gücü ise yine üyemizin mali ekonomik ve sosyal hakları için her platform hakkını arayan Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum hareketiyiz.

Kadınlar Komisyonu, temel insan hakları ilkelerine dayanan, egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu, millet iradesine de milletin seçtiği idareye de saygı gösterilen, katılımcı demokrasinin yerleştiği, özgür birey ve sivil toplum örgütlerine gerçek anlamda var olma ve düşünce üretip teklifler sunma hak ve imkanlarının hayata geçirildiği, kimsenin ötekileştirilmediği, kadın çalışanlar başta olmak üzere ve tüm çalışanların insan olmanın onurunu her yönüyle yaşayabildiği, saygın iş ekseninde çalışma hayatında var olmalarının sağlandığı, demokratik sosyal hukuk devleti olmanın gereği olarak, her vatandaşın devlet imkanlarından eşit şekilde yararlandığı, laikliğin düşünce ve kanaat özgürlüğü ile din ve vicdan hüviyetinin gerçek anlamda teminatı haline getirildiği, medeniyet köklerimizde var olan değerleri idrak etmiş daha özgür, daha müreffeh bir Türkiye idealine ulaşmaya katkı sunmayı amacıyla oluşturulmuştur.

Siz değerli basın mensuplarının da yakın takip ettiği üzere güzel Ülkemizin en aktif Kadınlar Komisyonunu sahibiz. Birçok farkındalık projeleri birçok hayatın birçok farklı kesimlerine Kadınlar komisyonumuz kucak açtı. Sevgi Evlerinde çocuklarımıza bisiklet kampanyası, tiyatro sinema gösterisi, oyuncak eğitici araç-gereç kampanyası, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza kıyafet yardımı ve birçok sosyal sorumluluk projelerine imza attık.

Bugüne kadar beraber yol yürüdüğüm Sayın Kamer DEMİRCAN’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonra ki hayatında başarılar dilerim. Görevi devralan Sayın Sultan TORUN’la da güzel işler farklı projeler yapacağımız inancıyla sözü Kamer DEMİRCAN’a bırakıyorum.

Kamer DEMİRCAN;

"Bu büyük ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum, komisyonumuzla çok güzel işlere imza attık. Başkanımız biraz önce bahsetti. Bizlere bu kutlu yolda destek olan başta Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ederim. Görevi devrettiğim Sultan Hanıma bundan sonraki süreçte tüm desteğimi vereceğimi belirtmek isterim."

Sultan TORUN;

"Öncelikle bu kutlu görevi bana tevdi eden başta Şube Başkanımız Hasan Hüseyin Köksal ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederim. Eskişehir Sağlık Sen Kadınlar Komisyonu vizyon ve misyon olarak sorumluluk sahibi bir oluşum ve bu oluşumun üyelerinin %60 kadın üyelerden oluştuğu ve toplumun tüm konularına -kadın bakış açısıyla değer katmayı hedefliyorum. Çalışma hayatında kadınların ne zor şartlar altında çalıştığını ve bu bağlamda tüm sağlık çalışanlarının sorunlarına çözüm bulma amacıyla tüm dinamikleri harekete geçirmeyi kendimize görev bileceğiz. Kadınlar toplumun tüm kurumlarında en üst düzeyde görev alabilir bu anlamda tüm kadınlar sözcüsü ve destekçisi olacağız."Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar