24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

’Kara Cuma’ya misilleme CUMA AŞKINA

Koç firması Arçelik'ten 'Kara Cuma'ya misilleme: "Cuma aşkına" indirimi

Koç Holding firması Arçelik, "Cuma aşkına" sloganıyla indirim kampanyası başlattı. 25 Kasım'a kadar büyük indirim sunulan kampanyaya Cuma aşkına isminin verilmesi, Batı'nın 'Kara Cuma' kampanyasına tepki ve misilleme olarak yorumlandı.

Koç Holding firması beyaz eşya devi Arçelik, "Cuma aşkına" sloganıyla indirim kampanyası başlattı. 25 Kasım'a kadar büyük indirim sunulan kampanyaya Cuma aşkına isminin verilmesi, Batı'nın 'Kara Cuma' kampanyasına tepki ve misilleme olarak yorumlandı. 

Arçelik, bugün başlayacak ve 25 Kasım’a kadar devam edecek “Cuma Aşkına” özel dev indirim kampanyası ile tüm hafta boyunca kaçırılmayacak fırsatlar tanıyor.

Koç firması Arçelik'ten yapılan açıklamaya göre, Arçelik, “Cuma Aşkına” özel dev indirim kampanyasını tüketicilerle buluşturuyor.

19 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve 25 Kasım’a kadar devam edecek kampanya ile Arçelik tüm hafta boyunca kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar