23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TOKİ 164 iş yeri ile 53 konutu satışa çıkardı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 29 ilde 164 iş yeri ile 24 ilde 53 adet konutu “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu.

 Açık Artırma 4 Aralık 2018, Salı günü, saat 14:00’de TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki Merkez Binası’nda ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) teklif verilebilecek.

Kira öder gibi işyeri ve konut sahibi olma fırsatı
Alıcılar Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Bilecik, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Muş, Nevşehir, Niğde, Sivas, Uşak, Yozgat ve Zonguldak şehirlerinde satışa sunulan büyüklükleri 24 m² ile 2.511 m² arasında değişen iş yerlerine 27.000 TL’den başlayan fiyatlarla  %15 peşin 120 ay, %25 peşin 120 ay, %25 peşin 60 ay, %50 peşin 60 ay vade ile sahip olabilecekler.

 Ayrıca, Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Bolu, Bursa, Eskişehir, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Karabük, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Niğde, Ordu, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Yalova şehirlerinde satışa sunulan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 planındaki konutlar 62.136 TL’den başlayan fiyatlarla ve %25 peşinat 120 ay, %40 peşinat 120 ay vade ile alınabilecek.

 Ayrıntılı bilgilere www.toki.gov.tr ile www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecektir.

 

Satış Duyurusu


Satış Listesi 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar