24 Mayıs 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜMSİAD ÜYELERİNE ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

TÜMSİAD ÜYELERİNE ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
  • 21 Kasım 2018 Çarşamba
  • 1941 kez okundu

Tümsiad Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Üyelerimizden Empati Eğitim Kurumları Firma Sahibi Ramazan Anıl'ı işyerinde ziyaret etti.

Empati Eğitm Kurumları Y9netim Kurulu Başkanı Anıl, Milli Eğitime bağlı kurum olarak olarak 28 yıldır her yaş grubu insanlara hizmet vermektedir. Yaşam boyu eğitim anlayışıyla eğitim yapan EMPATİ EĞİTİM KURUMLARIEskişehir’de öncü bir eğitim kurumu olarak, sürekli gelişen fiziki ve beşeri altyapısıyla öğrencilerin ve öğrenmeye istekli herkesin kişisel potansiyellerini keşfedebilmesine olanak sağlayarak, mesleki gelişimlerine destek olup, ihtiyaca uygun planlama yapıp, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi teşvik eden, araştırmacı, analiz ve sentez yeteneğini kazandıran bir kurumdur.

Kurumumuzda KPSS ,AÖF, İŞARET DİLİ, BİLİGSAYAR İŞLETMENLİĞİ ,F KLAVYE, HASTA BAKIMI, KİŞİSEL GELİŞİM, BİLGİSAYARLI MUHASEBE ve daha birçok kurs verilmektedir ve bu kursların sonunda milli eğitim onaylı sertifika verilmektedir dedi.

Başkan Engiz, Tümsiad Üyemiz Empati Eğitim Kurumları İşletme Sahibi Ramazan Anıl'a 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik Bayraklarını hediye etti. Hayırlı bereketli kazançlar kazanmasını diliyoruz.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar