27 Mayıs 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sakallı’dan, Tümsiad’a Ziyaret

Sakallı’dan, Tümsiad’a Ziyaret
  • 5 Aralık 2018 Çarşamba
  • 1902 kez okundu

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sakallı'dan, Tümsiad'a Ziyaret

Tümsiad Esksiehir Şube Başkanı Ali Engiz ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Ak Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı'yı dernek binasında ağırladı.

Ziyarette Engiz ve Başkan Adayı Burhan Sakallı, yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundu. 2 dönem Odunpazarı Belediye Başkanlığı yapan, Odunpazarında ki bugünkü turizm, alışveriş yerleri ve insanların rahatlıkla gezmesine imkan sağlayan Odunpazarını "Odunpazarı" yapan Sakallı, Ak Parti'nin Eskişehirde seçimden zaferle çıkacağına olan inancının tam olduğunu ve yaklaşan yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik içerisinde teşkilâtımızla, ilçe belediye başkan adaylarımızla birlik beraberlik halinde çalışacaklarını vurguladı. Eskişehir'in vizyonuna değer katacak, milletin tamamını kapsayan hizmet sevdasını sürdüreceklerini söyleyen Sakallı, "Son 16 yılda Hükümetimizin Eskişehir de büyük hizmetler yapıldığını ve kimsenin görmezlikten gelemiyeceğini" Eskişehiri sizlerinde desteğiyle Ak Parti Belediyeciliğin de tüm mahallerimizi daha iyi yerlere getireceğiz dedi.

Başkan Engiz, ziyaretten memnun kaldığını ve Başkan Sakallı'ya ziyaret anısına 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik bayraklarını hediye etti.
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar