22 Eylül 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SAĞLIK SEN YETKİ İFTARINDA BÜYÜK ESKİŞEHİR BULUŞMASI

SAĞLIK SEN YETKİ İFTARINDA BÜYÜK ESKİŞEHİR BULUŞMASI
  • 20 Mayıs 2019 Pazartesi
  • 2303 kez okundu

15 Mayıs yetki sürecinde gece gündüz demeden emek veren, kıymetli sağlık çalışanlarının derdiyle dertlenen, delege ve işyeri temsilcilerimize iftar programında bir araya geldik.

Şube Başkanı Köksal açıklamalarında "2018 ve 2019 yıllı ülkemiz ve Sağlık Çalışanları açısından zor geçmesine rağmen delegelerimiz, temsilcilerimiz ve yol arkadaşlarımızın üstün gayretleriyle bu yılda yetkinin adı uzak arayla Sağlık Sen'dir" dedi.

Sahada sağlık çalışanları arasında her türlü karalamalara, algı operasyonlarına rağmen bu yılda sağlık çalışanlarını tercihi Sağlık Sen olmuştur. Üyelerimizin vermiş olduğu yetki ile Hem ülkemiz de hem de Eskişehir Genelinde Sağlık İş Kolunda Yetkili sendika olmuştur.

İftar programımıza Dünya Tıp Literatürüne "Fidan Sendromu" ile giren Ülkemizi onurlandıran Üyemiz Doç.Dr. Sayın Vural Fidan'a gayretlerinden dolayı hediye takdim ettik.

İftar programımıza İlimizde önde gelen yeni ve eski siyasileri, spor dünyasının önde gelen isimleri, Sivil Toplum Kuruluşlarından temsilciler, Sağlık Kurum Yöneticileri ve Sağlık Sen teşkilatı katıldı.

İftar programımıza katılarak bizleri onure eden Tepebaşı Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hakan Çizmelioğlu'na, Mihalgazi Ak Parti Belediye Başkanı Sayın Zeynep Akgün'e, Ak Parti Bir önceki İl Başkanı Sayın Dündar Ünlü'ye, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Burhan Sakallı'ya, Ak Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Sayın Volkan Doğan'a, Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Sayın Hasan Tuç'a, Ak Parti Bir önceki Tepebaşı İlçe Başkanı Sayın İbrahim Yılmaz Kaynarca'ya, Tümsiad İl Başkanı Sayın Ali Engiz'e, Müsiad İl Başkanı Sayın Hakan Duman'a, Şöforlar Odası Başkanı Sayın Suat Er'e, Emirdağlılar Vakfı Başkanı Sayın Murat Kahya'ya, Eczacılar Odası Başkanı Sayın Yücel Yenilmez, Pazarcılar Odası Başkanı Sayın Mehmet Çiçek'e, Eskişehirspor Başkanı Sayın Kaan Ay'a, Eskişehirspor Teknik Direktörü Sayın Fuat Çapa'ya, Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çavdar'a, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sayın Alper Sezer'e, TSE Müdürü Sayın İsmail Kaynarca'ya, Belediye Meclis Üyelerine, ismini sayamadığımız tüm konuklarımıza ve Sağlık Tesislerinin değerli yöneticileri ve kıymetli yol arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Hasan Hüseyin Köksal
Sağlık Sen Şube BaşkanıGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar