14 Kasım 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Repel Fare Kovucu Ürünler

Son teknoloji desteği ile imal edilmiş olan repel fare kovucu ürünler birbirinden farklı ses dalgaları ile fareleri ve haşereleri ortadan kaldıran teknik bir donanıma sahiptir. Yazılımı oldukça güçlü olan bu cihazlarda ses benzerliği söz konusu olmayıp söz konusu canlılarda hiçbir şekilde bağışıklık yapmamaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Satın alma avantajlarıyla da müşteri memnuniyeti sağlayan bu cihazların toplam garanti süresi 10 yıldan başlıyor.

 Fare Kovucu Sesler ve Ürün Özellikleri

 Dairelerde, apartmanlarda ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilen cihazları 3D ses sistemine sahiptir. En geniş alanlarda dahi etkili olan bu cihazların çıkardığı sesleri sadece fareler ve haşereler duymaktadır. Hedef canlı dışında hiçbir canlıya zararı yoktur.Bu nedenle insanların bulunduğu ortamlarda bile sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir. Daha önceki versiyonlarından farklı olarak sesleri sadece dairesel olarak değil, ileri geri ve yatay olarak da dağıtmaktadır. Bu nedenle farklı alanlarda dahi etkili bir kullanım ağına sahiptir.

 Online platformlarda da satışa çıkarılan fare kovucu cihazlar şık ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Evlerin oturma odalarında ve salonlarında diğer aksesuarlar ve mobilyalar ile uyumlu bir şekilde konumlandırılabilir.

 Fare Kovucular ve Kullanım Avantajları

 Ambalaj içeriğinde ek olarak kullanım talimatı ve garanti belgesi de yer almaktadır. Prize takılarak çalıştırılan fare kovucu ses cihazları sorunsuz ve gürültüsüz bir şekilde çalışıyor. Beslenen evcil hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Değişen frekans ağırlıkları içerisinde 24 ve 62 Khz bulunuyor. Bu sesler insanlara ve mobilyalara da hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Güvenli ve pratik kullanımlar için ideal olan bu cihazlar ihtiyaçlar doğrultusunda her kata tahsis edilebilir. Etki alanı 400 metre kareye kadar çıkmaktadır. Ürün kasası son derece dayanıklı ve kaliteli bulunan ABS plastik alev geciktirici özelliğe sahip malzemeden imal edilmiştir.

 Garanti süresi 10 yıl gibi uzun bir süre olup kullanım ömrü ise 20 yıla kadar uzanmaktadır. İsteyenler ''hemen al'' seçeneğine tıklayarak ürünlerin siparişlerini kısa bir süre içerisinde tamamlayabilir. 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışan, son derece dinamik bir yapıya sahiptir. Kullanım alanları içerisinde okullar, kreşler, fabrikalar, endüstriyel mutfaklar ve ambarlar yer almaktadır.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar