18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ERİAD BULGARİSTAN’DA İŞ DÜNYASI İLE BİR ARAYA GELDİ

ERİAD BULGARİSTAN’DA İŞ DÜNYASI İLE BİR ARAYA GELDİ
  • 27 Haziran 2019 Perşembe
  • 1169 kez okundu

Geçtiğimiz Nisan ayında Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği ile Bulgar Türk İş Adamları Derneği arasından imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ERİAD Bulgaristan’da temaslarda bulundu.

İki dernek arasında ticari ve ekonomik ilişkilerin etkin hale gelmesi ve ticari hacmin artması adına çalışmalar yapan heyet, Bulgaristan’da öncelikle Plovdi Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Türkiye-Plovdi Folklor Festivali’ne de katılan heyet, Plovdi Başkonsolosu Hüseyin Ergani ve Konsolos Yardımcısı Volkan Tanyıldız’ı ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan ERİAD Başkanı İbrahim Durgut “ BULTİŞ ve ERİAD ortak toplantısı gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde iş alanında etkileşim ve yatırım süreçlerinde iletişimin gelişmesi adına önemli adımlar attık. Bu toplantıda iş alanında ikili görüşmeler gerçekleştirerek ortak iş dalında çalışmak isteyen firmaların iletişim süreçlerini sağladık. Eskişehir’de başlattığımız protokolün Bulgaristan aşamasında da geleceğe dair yol haritamızı belirlemiş olduk. İnanıyoruz ki başlayan bu süreçte Eskişehir için önemli iş yatırımları gerçekleşecek ve ülkemizin üretim sürecine katkı ağlayacağız.” dedi.  

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar