28 Ocak 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESİAD, TÜRKİYE – AVRUPA GELECEK FORMU TOPLANTISINDA…

ESİAD, TÜRKİYE – AVRUPA GELECEK FORMU TOPLANTISINDA…
  • 11 Temmuz 2019 Perşembe
  • 1103 kez okundu

TÜSİAD tarafından Eskişehir’de düzenlenen, ‘’Türkiye-Avrupa Gelecek Forumu’’ toplantısı Otel Hilton Garden Inn’de gerçekleştirildi. Toplantıya ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bandırma, Başkan Yardımcısı M. Kenan Işık ve Avrupa’nın değişik ülkelerinden çok sayıda delegasyon üyesi katıldı.

Başkan Bandırma ve Başkan Yardımcısı Işık gelen katılımcılara Eskişehir ve ESİAD hakkında bilgiler verdi. Bununla birlikte Türkiye’nin Avrupa Birliğine katılması, ülkemize ve Eskişehir’e yeni yatırımların gelmesiyle ilgili olarak sanayi, üniversite, sosyal ve kültürel yapılarını ilgilendiren konularda da bilgiler aktardı.

Başkan Aydın Bandırma ‘’Son yıllarda, Türkiye ve Avrupa arasındaki ilişkiler en zor dönemlerini geçiriyor. Kültürel, ekonomik ve kişisel bağların yoğunluğu, bu ilişkinin yerel, uluslararası ve ulus aşırı boyutları arasında bir ayrım yapmayı giderek daha da imkânsız hale getiriyor. Geleceğin liderlerinden oluşan disiplinler arası bir topluluk yaratmak amacıyla düzenlenen Türkiye-Avrupa Gelecek Forumu (TEFF) toplantıları ülkemiz ve şehrimiz için güzel adımlara vesile olacaktır.” dedi.
 
Toplantı; farklı düşüncelere, eğitim ve iş tecrübesine sahip bir çok katılımcıyı bir araya getirmiş, Eskişehir hakkında yeni ve önemli bilgiler edinmelerini sağlamıştır.

Program Delegasyon üyelerine düzenlenen Eskişehir gezisiyle son bulmuştur.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar