23 Ocak 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İstanbul Artemis Ev İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Artemis Ev İlaçlama Hizmetleri
  • 5 Ağustos 2019 Pazartesi
  • 1689 kez okundu

İstanbul ev ilaçlama firmaları ile çalışırken gene de dikkatli olmakta fayda vardır. İnternet e girdiğinizde bu işi yapan yüzlerce firma hatta evinize yakın birçok firma olduğunu görürsünüz. Fakat, sağlık bakanlığı onaylı TSE belgeli ürünler kullanmayan firmalara güven duymak zordur. İşi daha ucuza yapmak ve böylece daha fazla kar yada daha fazla müşteri peşinde olan firmalar haşereleri yok edemeyip üstüne evdeki hayata zarar vermektedir. Bu sebeple işi verdiğiniz firmanın belgeleri, çalışanların tecrübesi ve kullandıkları ürünlerin kalitesini kesinlikle araştırın. Hatta webs itelerinden kullandıkları ürünlerin yazıp yazmadığına bakılmalıdır. Referanslar var mı yok mu onu kontrol edin. Ülkemizde maalesef böcek ev ilaçlama işi çok fazlaca suistimal edilen bir konudur. Firmaların kalitesi, bilgisi ve uygulaması arasında çok farklar bulunmaktadır. Bu farklar aslında internet te yapılacak kısa bir araştırma ile ortaya çıkmaktadır. Haşere basan evin ilaçlama işi acil olacağından çoğunlukla araştırılmadan internet te yapılan ilk bulunan firmanın ne araştırması ne de detaylı bilgi alınmamaktadır bu da mağduriyet yaratmaktadır.

Ev İlaçlama

Dünya sağlık örgütünün yaptığı araştırmalar bulaşıcı hastalıklara %37 oranında haşerelerin neden olduğunu ortaya çıkarmıştır. Her türlü ortamda rahatlıkla hayatta kalabilen pire, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kara sinek, sivrisinek, kakalak, akar, mite, kırkayak, kene, akrep, kara böcek, fare, sıçan, kulağakaçan, tahtakurusu, karınca gibi haşerelere sağlığımızı tehdit etmektedir. Piyasada birçok ilaç bulunmaktadır. Hepsi de en iyisi kendisi olduğunu söylemektedir. Eğer kimyasal ilaçlar ile ilgili bilgi ve tecrübeniz yoksa bu ev ilaçlama işini kendiniz değil bir uzmana yaptırmanız sağlık açısından daha iyi olacaktır. Kimyasal maddelere kullanım öncesinde direk olarak temas edilmemesi gerekir.

İstanbul Ev İlaçlama

Ayrıca her ilacın her haşereyi yok etmeyebilir. İşinde uzman ev ilaçlama hizmeti veren firmalar hem ev halkının sağlığını tehdit etmeyecek hemde haşerelere kesin çözüm olacak yöntemler ile ilaçlama yapmaktadır. Eskiden ilaçlama yapılması için evin boşaltılması, gıdaların ortadan kaldırılması hatta evde çiçek ve evcil hayvan dahi olmaması gerekirdi. Çünkü hepsi kimyasal ilaçlardan etkilenir ve zarar görürlerdi. Artık bugün zirai ilaçların ve tıbbın ilerlemesi ile beraber haşereler haricinde evcil hayvanlarımız dahil hiçbir canlı varlık ve eşyalarımız zarar görmeden ilaçlama yapmak mümkündür.

İletişim

Artemis Böcek Ve Haşere İlaçlama Hizmetleri İstanbul Avrupa Yakası Merkez Şube : Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No: 178/A AVCILAR 0 212 676 6567 Anadolu Yakası Merkez Şube : Örnek Mah. Uyanık sok. No: 20/1 ATAŞEHİR 0 216 575 4491 Gebze Telefon : 0262 721 7222

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar