22 Ocak 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Benzin fiyatlarına indirim

Benzin fiyatlarına indirim
  • 8 Ağustos 2019 Perşembe
  • 1289 kez okundu

Benzin fiyatlarında beklenen indirim gerçekleşti. Bu gece yarısından itibaren benzinin litre fiyatına 28 kuruş indirim yapılacak. Benzin indiriminin ardından motorine de Cuma ya da Cumartesi gününden geçerli olmak üzere 15-20 kuruş indirim gelmesi bekleniyor.

Brent petrolün fiyatındakü düşüş ve dolardaki gerileme sonrasında akaryakıt ürünlerinde gündeme gelen indirim beklentisi benzinde gerçekleşti. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) edinilen bilgiye göre benzin fiyatlarına 28 kuruş indirim yapıldı. Buna göre İstanbul'da 6,98 liradan 6,70 liraya inecek. Ankara ve İzmir'de ise ortalama 7,05 liradan satılan benzinin litre fiyatı 6,77 lira olacak. 

MOTORİNE DE İNDİRİM YOLDA

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre, brent petrol fiyatlarındaki düşüş, uluslararası piyasalarda benzinin ton fiyatının düşmesi ve dolar/TL'deki gerileme nedeniyle yapılacak indirimin ardından motorine de Cuma ya da Cumartesi gününden geçerli olmak üzere 15-20 kuruş indirim gerçekleşebilir.

haber7.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar