22 Ocak 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Neden Eskişehir Oto Ekspertiz de OTOEXPERİA dan Rapor Almalıyım ?

Neden Eskişehir Oto Ekspertiz de OTOEXPERİA dan Rapor Almalıyım ?
  • 8 Ağustos 2019 Perşembe
  • 2169 kez okundu

Her geçen gün insan sayısının artması ve yerleşim yerlerinin genişlemesi nedeniyle ulaşım zorlaşmaktadır.

Ulaşımın zorlaşmanı nedeniyle insanlar için araç sahibi olmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Sıfır araç fiyatlarının çok yüksek olması nedeniyle araç sahibi olmak isteyenler mecburen ikinci el araç satın almaktadırlar.

İkinci el araç satın alırken ileride sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka ekspertiz raporu alınması gerekmektedir.

Piyasada satılan ve temiz olduğu veya hiçbir sorununun olmadığı iddia edilen araçların incelendikten sonra söylenenlerin aksine birçok sorununun olduğu görülmektedir.

Ülkemizde ikinci el araç alırken oto ekspertiz raporu maliyetli diye rapor almak istemeyen alıcıların daha sonra çok pişman oldukları görülmektedir.

Eskişehir ekspertiz Oto Experia olarak Araç ilanları incelendiği zaman “tertemiz araba”, “masrafsız araba”, “alıcısına hiç sorun çıkarmayacak araç” gibi ilanlarla karşılaşıyoruz.

Araç satın alırken kesinlikle bu tür başlıklara itibar etmemelisiniz. Aracı satın almadan önce işinde oldukça uzman olan bir ekspertiz firmasında aracı teste tabi tutarak araçtaki tüm sorunları tespit etmelisiniz.

Araç alırken genellikle alıcılar ekspertiz raporu almak yerine tanıdıklarına aracı göstermekte ve buna göre araç almaktadırlar. Sanayideki ustalar aracın sadece bazı yerlerine baktıklarından dolayı gözden kaçan noktalar olabiliyor.

Böyle bir durumda ileride hiç istemeyeceğiniz masraflar çıkabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız satın alacağınız araç için mutlaka detaylı oto ekspertiz raporu almalısınız.

Eskişehir oto ekspertiz Oto Experia olarak alanında oldukça uzman ekip arkadaşlarımızla aracınızı komple bakıma sokarak aracın geçmişte karıştığı kazalardan, boyalı ve hasarlı parçalarına, motor durumundan ileride başınızı ağrıtacak tüm sorunlara karşı detaylı olarak analiz ediyoruz.

İkinci el araç piyasasında özellikle araçların satılmadan önce kilometrelerinin düşürüldüğü çok sık görülmektedir.

Yaşı büyük araçlar uzun süre kullanıldığından dolayı genellikle kilometreleri yüksek olmaktadır. Aracı satarken bu durum fiyatın düşmesine ve alıcıların aracı almak istememesine neden olduğundan dolayı araç sahibi kilometreyle oynamaktadır.

Şu an net olarak aracın kilometresi hakkında bilgi sahibi olabilmemiz mümkün değildir. Ancak eskişehir ekspertiz firması olarak uzun yıllardan beri bu işi yaptığımızdan edindiğimiz tecrübeler sayesinde aracınızı çok detaylı inceleyerek araç hakkında net bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Aracın kilometresi hakkında net olarak fikir sahibi olamasak da muayene tarihine ve bunun gibi bazı kriterlere göre aracın kilometresi hakkında fikir sahibi olabiliyoruz.

Ekspertiz firması seçerken seçtiğiniz firma oldukça önemlidir. Firma seçmeden önce mutlaka firmayı araştırmalı ve kaç yıldır bu işi yaptıklarına bakmalısınız. Oto Experia firmamız uzun yıllardır şehrimize hizmet etmektedir.

Yaptığı işi çok iyi bilmeyen veya yeterince teknik bilgiye sahip olmayan bazı ekspertiz firmalarıyla karşılaşıyoruz.

Bu firmalardan alacağınız ekspertiz raporu aracınızla ilgili net bilgiler vermeyeceğinden dolayı ileride başınızı ağrıtabilir.

Bu tür sorunlarla karşı karşıya kalmamak ve ileride aracınızın büyük sorunlar çıkarmasını önlemek için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar