8 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BAHAR BİLEN’DEN KOSGEB’E ZİYARET

BAHAR BİLEN’DEN KOSGEB’E ZİYARET
  • 17 Ağustos 2019 Cumartesi
  • 1583 kez okundu

ESKİŞEHİR LOKANTACILAR ODASI  BAŞKANI  BAHAR BİLEN’DEN KOSGEB’E ZİYARET

Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen ;Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi  KOSGEB Eskişehir  İl Müdürü Tarık Yılmaz’ı ziyaret ederek  Kosgeb’in Eskişehir’e kazandırdığı projelerden ve Sayın Yılmaz’ın yaptığı işlerden dolayı çok memnun olduklarını belirten Başkan Bilen;

KOSGEB’in Kadın istihdamı noktasında pozitif ayrımcılığın yanı sıra girişimci kadınlarımıza özel teşviklerin de artması kanaati içerisindeyiz.

   BİLEN; Genç nüfusa sahip olmanın avantajları olduğu gibi dezavantajları da var,sonuçta bu gençlerimiz iş ve aş beklemektedir. Bu nedenle bu gençlerimizin istihdamını sağlayabilmek adına girişimci gençlerimizi desteklemeli, onları iş dünyasının içine sokabilecek projelere imza atmalıyız. KOSGEB’in yürüttüğü genç girişimci desteklerinin  bulunması gibi dokunuşlar çok yerinde kararlar. Bu çalışmaları  takdirler karşılıyoruz ve artarak devam etmesini temenni ediyoruz dedi.

  KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz ise,bu nazik ziyaretlerinden dolayı Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı  Bahar Bilen  ve ekibine  teşekkürlerini ileterek işbirliği ve uyum içerisinde çalışarak daha çok işletmenin KOSGEB imkanlarından faydalanması için yapılacak ve toplantılar da lokantacı esnafına bilgilendirmeler yapabileceklerini belirten Yılmaz ;KOSGEB’in uzaktan eğitim sistemi ile  Girişimcilik eğitimi programını başlattığını bu sayede  Geleneksel Girişimci Desteği ve İleri Girişimci Desteği verdiğini  Lokantacılar Odası ile  elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını belirtti.

 

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.