20 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO HEYETİNDEN İLÇELERDE ZİYARET TURU

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler beraberindeki heyet ile birlikte Seyitgazi, Han, Çifteler ve Mahmudiye’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde belediye başkanları ve kaymakamlarla bir araya gelerek, ilçelerin ekonomisi hakkında istişarede bulundu.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, beraberindeki meclis divanı ve yönetim kurulundan oluşan heyet ile birlikte ilçelerde temaslar gerçekleştirdi. İlçelerde belediye başkanları ve kaymakamlar ile bir araya gelen ETO heyeti, ilçelerin ekonomisine dair istişarede bulundu. ETO heyeti ilçe temasları kapsamındaki ilk ziyaretini Seyitgazi Kaymakamı Murat Demirbilek'e gerçekleştirdi. Ziyarette ETO heyeti ve Kaymakam Demirbilek ilçe ekonomisi hakkında istişarede bulundu. ETO Başkanı Güler ve beraberindeki heyetin ziyaret için ikinci durağı ise Seyitgazi Belediyesi oldu. Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ile bir araya gelen ETO heyeti, ilçenin kalkınması için yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişi yaptı.

İlçelerdeki inanç turizmi potansiyeli değerlendirildi

ETO Başkanı Metin Güler ve beraberindeki heyet Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’yı da ziyaret ederek, ilçede yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık’ı da ziyaret eden ETO heyeti, ilçenin kalkınması için yürütülebilecek projelerde odanın destek olabileceğini dile getirdi. Mahmudiye Kaymakamı Salih Sak ile de bir araya gelen ETO heyeti, ilçede yürütülen ticaret ve sanayi faaliyetlerine dair istişarede bulundu. Eskişehir Ticaret Odası heyeti ziyaretlerde ilçelerdeki kültürel ve tarihi değerlerin turizme kazandırılması ve inanç turizmi noktasında ilçelerde yapılabilecek yatırımlar hakkındaki görüşlerini de paylaştı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.