17 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SİVRİHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE KAVUŞUYOR

SİVRİHİSAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE KAVUŞUYOR
  • 4 Eylül 2019 Çarşamba
  • 1699 kez okundu

HAYAL EDİLENİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için geri sayım başladı. Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Sivrihisar için hayal ettiği tüm projeleri bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binasında 12.09.2019 tarihinde yapılacak olan 218 hektar alanda “Yol, İçme Suyu, Atık Su, Yağmur Suyu, Paket Arıtma Tesisi, Telekom Alt Yapı Şebekesi ve Kamera Sistemi” olarak Sivrihisar OSB Alt Yapı Yapım İşi ihalesinin ardından çalışmalar hızlanacak. İhale tarihinden sonra yer teslimi yapılarak inşaat işine başlanacak.  Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) tamamen faaliyete geçecek.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü “Söz verdiğimiz gibi ilçemizde iş sahaları oluşturmak, gençlerimize iş imkanı sağlayarak istihdam yaratmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte de kadim ilçemizi çok daha ileriye taşıyacak proje ve eserlerle ilçemize değer katmaya devam edeceğiz. Daha fazla refah üreten, istihdam sağlayan, katma değer yaratan, tüm alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanmış müreffeh bir Sivrihisar için, canla başla çalışacağız” dedi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.