21 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

VakıfBank Güçlü Gelecek buluşmalarına Eskişehir’de devam etti

Anadolu’yu adım adım gezerek reel ekonominin beklentilerini yerinde tespit eden VakıfBank üst yönetimi Eskişehir’i ziyaret ederek bir dizi görüşmede bulundu. ‘Hedef Tek Güçlü Gelecek Buluşmaları’ kapsamında VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, “Eskişehir, bir yandan güçlü bir üretim merkezi olmaya devam ederken diğer yandan da doğal ve kültürel varlıklarıyla turizmde gücünü artıyor ve milli ekonomiye büyük katkı sağlıyor. Biz de VakıfBank olarak Eskişehir’in yanındaki güç olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

VakıfBank üst yönetimi, “Hedef Tek Güçlü Gelecek Buluşmaları” kapsamında Eskişehir’i ziyaret ederek bir dizi görüşmede bulundu. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve Genel Müdür Yardımcıları, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, “Otomotivden tarıma, gıdadan savunma sanayiine ve taş işlemeye kadar pek çok sektörde atılımlarına devam eden Eskişehir, güçlü bir üretim merkezi olmayı sürdürüyor. Doğal ve kültürel varlıklarıyla turizmde etkinliğini artırıp milli ekonomiye değer katan bu kadim Anadolu şehrimiz, istihdama olan katkısıyla da bu alanda ülke ortalamasının üzerinde yer alıyor. İleri teknolojili ve yüksek katma değerli üretim vizyonuyla büyümeye son sürat devam ediyor. Şehrimizde bulunan üç büyük üniversiteyle aynı zamanda bir öğrenci şehri ve eğitim üssü haline gelen Eskişehir, Türkiye’nin bugününe ve geleceğine yön veren şehirlerimizin de başında geliyor. Biz de VakıfBank olarak tüm kaynaklarımızla kalkınmanın itici gücü olan marka kentimiz Eskişehir’in ve bölgemizin yanındaki güç olmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu. 

VakıfBank’ın Türkiye bilançosuna katkıda bulunma sorumluluğuna dikkat çeken Üstünsalih, “Hedef Tek, Güçlü Gelecek Buluşmaları kapsamında bugüne kadar ülkemizin dört bir yanında çok verimli buluşmalar gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerle iş dünyamızın beklenti ve ihtiyaçlarını kendilerinden dinliyor ve etkin çözümler üretiyoruz. Müteşebbislerimizin ve ticaret erbabının ülke ekonomisine katkıda bulunmaya olan iştahının da çok güçlü olduğunu ayrıca görüyoruz. Biz de Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası olarak tüm imkânlarımızı sonuna kadar kendilerine sunuyoruz” dedi.

Kısa bir sürede ikinci kez bireysel ihtiyaç kredisi faizlerinde indirime gittiklerini hatırlatan Üstünsalih, “Kamu bankası olma sorumluluğumuzla milli ekonomimizin büyük hedeflerine ulaşması adına ekonomideki olumlu havanın müşterilerimize yansıması adına vakit kaybetmeden harekete geçiyoruz. Bugün itibarıyla bireysel ihtiyaç kredi faiz indirimlerimizi kısa sürede ikinci kez indirdik. Ayrıca KOBİ’lerimize can suyu olan destek paketlerimiz ve enflasyona endeksli hesaplarımız gibi birçok yenilikçi ürün ve hizmetimizle üzerimize düşen görevi kararlılıkla yerine getiriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.