5 Ağustos 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO VE VAKIFBANK YÖNETİMİ BİR ARAYA GELDİ

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve beraberindeki genel müdür yardımcıları ile bir araya gelerek, tüccar ve sanayiciye uygun şartlarda kredi kullandırılması için istişarede bulundu.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve beraberindeki genel müdür yardımcıları ile toplantı yaptı. Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya ETO yönetim kurulu ve meclis divanından oluşan heyet de eşlik etti. Toplantıda konuşan ETO Başkanı Metin Güler, ülke ekonomisinin gelişmesi, üretimin ve istihdamın devam etmesi için firmalara uygun koşullarda kredi temin edilmesinin önemine vurgu yaptı. İş dünyasının zor günler geçirdiğini belirten Güler, ekonomin çarklarının dönmesi için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini dile getirdi. Kamu bankalarının düzenlediği kredi kampanyalarından memnun olduklarını belirten Güler, özel bankalarının da kredi faiz oranlarını düşürerek iş dünyasına destek olması gerektiğinin altını çizdi.

Kar etmek yerine tüccar ve sanayiciye destek oluyoruz

Toplantıda konuşan Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, banka olarak üreticiyi, imalatçıyı, ihracatçıyı, sanayiciyi desteklemek ve uygun koşullarda kredi kullanabilmelerini sağlamak için sürekli çalışmalar yürüttüklerini belirterek bu kapsamda kredilerdeki faiz oranlarını uygun koşullara getirdiklerini söyledi. Eskişehir Ticaret Odası üyelerine daha önce olduğu gibi bundan sonra da uygun kredi imkanı sağlayarak destek vermek istediklerini belirten Üstünsalih, banka olarak daha fazla kar elde etmek yerine üreticiyi, tüccarı ve sanayiciyi desteklemeyi tercih ettiklerini söyledi. Tüccar ve sanayicinin daha rahat hareket edebilmesi için yoğun çaba gösterdiklerini belirten Üstünsalih, ekonomi yönetiminin aldığı kararlar ile ekonominin yeniden yükselişe geçeceğini özellikle vurguladı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.