20 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Dengelenme sürecine girdik

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve beraberindeki Vakıfbank heyeti Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve sanayiciler ile ESO’da buluştu.  Ziyaret kapsamında gerçekleştirilen toplantının gündemini ise ekonomik göstergelerin yorumlanması ve ihracatı artırmaya yönelik çalışmaların desteklenmesi oluşturdu.

Bu kapsamda konuşan Vakıfbank Genel Müdürü Üstünsalih, “Ekonomik göstergeler 3. ve 4. Çeyrekte çok daha güzel gelişmelerin yaşanacağını gösteriyor. Artık dengelenme sürecine girdik diyebiliriz. Sanayicilerimiz umutlarını korusun” dedi.

ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş ise “Sanayimiz için en büyük çıkış noktası ve ülkemizin ekonomik gelişimi için en önemli konu başlığı ihracat ve üretimdir. Bu noktada bankalarımızdan yeni ve sanayicilerimizi destekleyici çalışmalar bekliyoruz” diye konuştu.

Yapılan ziyaret ve değerlendirme toplantısında Vakıfbank Genel Müdür Yardımcıları Hazım Akyol, Muhammet Lütfü Çelebi, Alaattin Şimşek, Hüseyin Uğur Bilgin, Mikail Hıdır, Eskişehir Bölge Müdürü Yunus Ayten, Kurumsal İletişim Müdürlüğü Başkanı Arzu Örsel, Eskişehir Şube Müdürü Vedat Pehlivan ve Eskişehir Şube Müdürü Kamil Yeşiltepe yer aldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.