21 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kadın Çantası

Kadınlara dair her bilgiyi içinde barındıran bir çanta düşünün... Çanta istediğinizde makyaj çantası, istediğinizde ilk yardım çantası, yeri geldiğinde giyim eşyalarınız taşıyan seyahat çantası ya da akşam bir partiye katılırken kullanacağınız abiye bir çanta haline dönüşebilsin. Hayat ne kadar da kolay ve mükemmel olurdu değil mi?

Neden Bu Site?

www.asuman.net sitesinde kadın dünyası her yönü ile tanıtılmakta ve kadın yaşamına dair her nokta ile ilgili bilgiler, görsel yayınlar ile beraber ziyaretçilerin kullanımlarına sunulmaktadır. Bir tık ile bir kadın kafasındaki her tür soruyu çözebilir ya da eksik olduğu alanlarda bilgi olarak tam bir tatmin yaşayabilir.

Sitede ki Çarpıcı Ana başlıklar Sağlık, beslenme, diyet ve egzersizden tutun da, spor, güzellik, astroloji, moda, eğlence, yemek tariflerine, hatta ve hatta magazin haberlerine kadar geniş bir başlık listesini barındıran site, tüm bu haberleri, konu ile ilişkili resimler ile sunar. Açıklamalar kısa, pratik ve sade-anlaşılır bir dil ile yapılmıştır. Resimler ile de anlatımlara destek sağlanır. Ayrıca her kullanıcı istediği bir konu ile ilgili kendi özel paylaşımını yazıp, sitede yayınlayabilir. Bunu yapmak için site üyeliği gereklidir. Siteye face hesabı ile ya da şahsa özel üyelik şifresi ile girilir. Şifre yazılıp, burayı tıklayınız ikonu tıklandığında siteye girmek ve her tür bilgiye detaylı şekilde ulaşmak mümkün olacaktır.

Sitenin Filtre Sistemi

En çok oy alanlar, rastgele gelenler, en çok öne çıkanlar, en çok okunanlar, en çok yayınlanan, tartışılan ya da paylaşılanlar olarak ayrılmış bir filtre sistemi vardır. Ayrıca trend bilgiler, popüler bilgiler ya da sıcak bilgiler şeklinde başlıklar olarak da ayrılan haberler mevcuttur. Emoji kullanımı için alternatif boldur. Sitenin kullanımı kolaydır ve kategoriler arasında geçiş kısa sürede yapılır asla bekletmez. Kısacası Asuman.net sitesi hızlı çalışan, bilgiyi net bir şekilde sunan ve kullanımı son derece kolay olan, rehber niteliği taşıyan bir kadın sitesidir.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.