28 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETO ÜYELERİNE “BİR TIKLA” VİZE BAŞVURUSU

E-Oda kapsamında birçok yeniliğe imza atan Eskişehir Ticaret Odası’nın yeni hizmeti sayesinde üyeler artık vize başvurularını odaya gelmeden web sitesi üzerinden yapabilecek.

Üyelerinin işlerini kolaylaştırmak için dijital dönüşüm çalışmaları yürüten Eskişehir Ticaret Odası, E-Oda kapsamında hayata geçirdiği uygulamalara bir yenisini daha ekledi. ETO üyeleri ve çalışanları bundan böyle vize başvurularını odanın web sitesinden yapabilecek.

ETO üyeleri ve çalışanları için “Dijital Vize Başvuru Sistemi” 9 Eylül 2019 tarihi itibariyle odanın web sitesi üzerinden kullanıma sunuldu.  ETO’nun vize kolaylığı anlaşmaları yaptığı İtalya, Fransa ve Macaristan için yapılacak ticari vize başvuruları, Eskişehir Ticaret Odası’nın web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Oda uzmanlarının yapacağı incelemenin ardından gerekli belgeler ve başvuru sürecinin durumuna ilişkin bilgiler e-posta ve kısa mesaj olarak başvurana ulaştırılacak.

Başvuru sistemine www.etonet.org.tr adresinde yer alan “Online İşlemler” bölümündeki “Vize İşlemleri” sekmesinden ya da http://www.etonet.org.tr/Yonetim/OnlineVize.aspx tıklayarak ulaşılabilecek.

Üyeler vize hizmetine kolaylıkla ulaşabilecek

Odanın hizmete sunduğu Dijital Vize Başvuru Sistemi hakkında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, üyelerinin ve çalışanlarının hizmetlerden daha kolay yararlanmalarını sağlamak amacıyla bir dizi dijital dönüşüm faaliyeti gerçekleştirdiklerini söyledi. Dijital dönüşüm çalışmaları sayesinde ETO üyelerinin ve çalışanlarının eğitim ve fuar hizmetlerine daha kolay erişebildiklerini hatırlatan Güler, Dijital Vize Başvuru Sistemi sayesinde de üyelerin odaya gelmeden vize başvurularını yapabileceklerini dile getirdi. Dijital Vize Başvuru Sistemi hakkındaki soru ve öneriler için 0 (222) 222 26 26’yı arayarak 253 ve 220 dahili numaralardan ETO’nun Uluslararası İlişkiler birimi yetkilileri ile görüşebilir. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.