27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İlçelerimizde KKYDP 13. Etap Bilgilendirme Toplantıları

İlçelerimizde KKYDP 13. Etap Bilgilendirme Toplantıları
  • 18 Eylül 2019 Çarşamba
  • 1865 kez okundu

Kırsal Kalkınma Destekleri 13. Etap kapsamında 14 İlçemizde “Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Programı”  bilgilendirme toplantıları yapıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğümüz, İlçe Müdürlüklerimiz ile İlçe Ziraat Odaları koordinasyonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantılarının ilki Alpu İlçemizle birlikte Odunpazarı ve Tepebaşı İlçelerimizde olmak üzere, daha sonra sırasıyla 6 Eylül 2019 tarihinde Mihalıççık, 9 Eylül 2019 tarihinde İnönü ve Seyitgazi, 10 Eylül 2019 tarihinde Beylikova, 11 Eylül 2019 tarihinde Sivrihisar ve Günyüzü, 12 Eylül 2019 tarihinde Çifteler, Han ve Mahmudiye ve son olarak 13 Eylül 2019 tarihinde Sarıcakaya ve Mihalgazi İlçelerimizde gerçekleştirildi.

Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği bilgilendirme toplantılarında, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğümüz teknik personelleri tarafından Bakanlığımızın uygulamaya koyduğu desteklemelerden kimler faydalanabilir, şartları nelerdir ve bu yatırımların içerikleri ile ilgili konularda detaylı ve geniş kapsamlı bilgiler verildi.

Karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden toplantılarda katılımcılar teknik personellerimizle birebir görüşme ve konuşma şansı buldular.

Muhtarlarımız ve çiftçilerimiz toplantılarda kendilerine açıklayıcı bilgiler verilmesinden dolayı İl Müdürlüğümüze teşekkür ettiler.

Yatırım niteliğine göre 2 milyon 500 bin liraya kadar olan projeler için desteklenen ve Yüzde 50 hibe ile “ Yarısı Sizden, Yarısı Bizden ” sloganıyla 30 Eylül 2019' a kadar sürecek olan 13.Etap proje başvuruları "www.tarimorman.gov.tr " adresinden yapılacaktır.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.