31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Girişimci Kadınlara Moral Desteği

Girişimci Kadınlara Moral  Desteği
  • 19 Eylül 2019 Perşembe
  • 1874 kez okundu

Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilenin öncülüğünde  başlatılan esnafımızla el ele projesi kapsamında’’ Eskişehir Vali Yardımcıları Alper Balcı ve Akın Ağca’nın   katılımları ile  kadın girişimci Pelin Avşar’ın işyerine ziyaret gerçekleştirildi.

Kadın elinin değdiği her yerin güzelliklerle buluştuğuna dikkat çeken Vali Yardımcısı Alper Balcı;Kadınlarımızın ekonomik,sosyal, siyasi ,kültürel ve ticari hayatın içinde olmalarını sonuna kadar destekliyoruz, destekleyeceğiz. Kadınlar istesin yeter ki, yapamayacakları hiçbir şey yok. Hepinize inanıyor ve güveniyoruz.'' dedi.

Ziyaret ile ilgili konuşan Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen; yola çıkarken esnafın derdi ile dertlenip sorunlarını çözmek için her türlü uğraşacağını söylediklerini belirterek sorunlarımız ülkemizin içinde bulunduğu sürece göre sürekli değişiklik gösterdiğinden dolayı meslektaşlarına Moral ziyaretlerinin önemi vurguladı.

Ahilik Haftası münasebetiyle de tüm meslektaşlarımızın Ahilik Bayramını kutladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.