9 Temmuz 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Tümsiad Üyelerinin Yanında

Tümsiad Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Tümsiad Eskişehir Şube Danışmanı Rıdvan Arık, Alkan Kırtasiye İşletme Sahibi Ali alkan’ı işyerinde ziyaret etti.

Alkan Kırtasiye olarak; Eskişehir' de 2009 yılından günümüze kırtasiye alanında Dijital baskı, kopyalama merkezi olarak öğrencilerimize ve halka genç, dinamik, güler yüzlü ekibiyle hizmet sunmaktayız. Tüm yaştaki öğrencilerimizin her türlü kırtasiye malzemeleri ve bir çok markanın bayiliğini bünyemizde bulundurmaktayız. Üniversite caddesi Espark karşısında hizmet veren Alkan Kırtasiye yüzde 10 indirimleri ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Birçok üniversiteli gencin kopyalama ve dijital baskı için Alkan kırtasiyeyi seçmektedir dedi.

Tümsiad Başkanı Engiz, Alkan Kırtasiye İşletme Sahibi Ali Alkan Beye ziyaret anısına 16 Büyük Türk Devletinin Para Üzerine basılı sembolik Bayraklarını hediye etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.