10 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRKAV ESKİŞEHİR BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI…

TÜRKAV GENEL BAŞKANI ESKİŞEHİR’DE…
 
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (Türkav) ‘Bölge İstişare Toplantısı’, Eskişehir Türkav’ın ev sahipliğinde yapıldı.
 
Türkav Genel Başkanı Sayın Ebubekir Korkmaz, Genel Merkez Yöneticilerinin ve 15 ilin yönetimlerinin katıldığı Türkav Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Türkav Eskişehir Şube Başkanı Hasan Sezer, ‘tüm yönetimlere ve misafirlere hoş geldiniz’ diyerek selâmlama konuşmasından sonra sözü Türkav Genel Başkanı Sayın Ebubekir Korkmaz' a bıraktı.
 
Türkav Genel Başkanı Sayın Korkmaz gündeme dair açıklamalarda bulundu. ‘Ülkücü Teşkilâtlar’'ın bu Türk Milleti’'nin temel direği olduğunu, attıkları her adımda Devlet'i, Türk Milletini düşündüklerini ifade etti. Türkav ve Türkiye Kamu-Sen'in kuruluş aşamalarını tarihsel süreç içerisinde hatırlattı.
 
İstişare toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa Komar , Eskieşhir Ülkü Ocakalrı Başkanı Kazım Aksoy, MHP Tepebaşı Meclis üyesi Eyüp Yılmaz, Kamu-Sen Eskişehir İl Temsilcisi Haydar Urfalı, bağlı sendika başkan ve yönetimleri katıldı.
 
Kamuda görev yapan Türk milliyetçilerinin bir araya geldiği Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı TÜRKAV’ın Genel Başkanı ve beraberinde ki heyet programın 2. Kısmında sırasıyla Eskişehir Ülkü Ocakları ve MHP İl binasını ziyaret etti.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları seminer salonunda gerçekleşen ziyarette Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy, yönetim kurlu ve Ülkü Ocaklı gençler hazır bulundu. Sayın Korkmaz Türkav hakkında bilgiler verdi.
 
Türkav Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz ve beraberindeki heyet son olarak MHP Eskişehir İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.