3 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirliler Buz Lazer Epilasyonu Tercih Ediyor

Lazer epilasyon, kıl kökünü tahrip ederek ortadan kaldıran günümüzün en etkili ve kalıcı tüy giderme işlemidir. Buz Lazer ile birlikte lazer epilasyon bir başka boyut kazanmış, adeta masaj konforunda lazer epilasyon mümkün olmuştur. Bu bağlamda Buz Lazer günümüzün en güvenli ve en kapsamlı lazer epilasyonu olarak kabul görmektedir. Eskişehir Lazer Epilasyon merkezleri arasında da Buz Lazer merkezlerinin daha çok tercih edildiğini görüyoruz.

Buz Lazer ile Ağrısız Lazer Epilasyon

Ağda, tıraş, tüy dökücü kremler istenmeyen tüylerle mücadele için geçici çözümlerdir. Kalıcı olarak tüylerin kurtulmak isteyen milyonlarca kişi lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Lazer epilasyonun belki de en büyük dezavantajı ağrılı olmasıdır. Birçok kişi lazer epilasyon ağrısından şikayetçidir ve ağrıyı azaltacak yöntemlerin arayışındadır.

Buz Lazer, eksiksiz ve konforlu bir lazer epilasyon için tüm detayların titizlikle düşünüldüğü bir dünya markasıdır. 80’den fazla ülkede kullanılan Buz Lazer hakkında birçok klinik çalışma mevcuttur, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylı son derece güvenli bir sistemdir. Uygulama esansında duyulan ağrıyı en aza indirmek ve yüksek hasta konforu sunmak üzere geliştirilmiştir. Bu amaçla patentli teknolojiler kullanır. Bunlardan ilki patentli uygulama tekniğidir. Tedavi başlığının cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirildiği bu teknikte kıllar kademeli olarak ısıtılır. Tekli yüksek dozda lazer darbesi yerine bir dizi daha düşük dozda lazer darbesi kıl köküne iletilir. Yüksek tekrarlama hızında verilen bu düşük dozda lazer darbeleri, kıl kökünde etkili tahribat yaratırken cilt yüzeyi korunur. Böylece ağrı hissi azalır ve cilt yüzeyinde yanık gibi yan etkilerin oluşması önlenir.

Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer patentli teknoloji de ICE Teknolojisidir. ICE Teknolojisi gelişmiş bir soğutma sistemidir. Tüm uygulama boyuna eş zamanlı soğutma sağlar, cildi -3 dereceye kadar soğutur. Tedavi başlığının buz gibi soğuk olan ucu cildi ferahlatır, serinletir. Buz Lazer epilasyon yaptıranlar uygulamayı ‘’neredeyse tamamen ağrısız ve adeta masaj konforunda’’ diye tanımlamaktadır.

4 Mevsim Lazer Epilasyon

Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinle lazer epilasyon yaptığına dair FDA onayına sahiptir. Yukarıda kısaca değindiğimiz patentli teknolojiler ile tüm cilt tiplerine tüm mevsimlerde güvenle uygulanmaktadır. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde bronz ciltlere lazer epilasyon yapılması yanık ve lekelenmelere neden olabilmektedir. Birçok lazer epilasyon yönteminde bu nedenle minimum 1 ay cilt renginin açılması beklenir. Buz Lazer ise bronz tende yanık ve leke riski olmadan lazer epilasyon yapılabilmesi ile öne çıkmaktadır. Koyu cilt tiplerinde ve bronz tende güvenle uygulanabiliyor olması Buz Lazer epilasyonun tercih edilme nedenleri arasındadır.

Yüz Bölgesinde Buz Lazer Konforu

Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptıranların büyük bölümü ayva tüylerinin aktive olduğundan şikayetçidir. Bazı lazer epilasyon yöntemlerinin ayva tüylerinde aktivasyona neden olduğu bilinen bir gerçektir. Dudak üzerine lazer epilasyon yaptıran birisinin, yanağındaki ayva tüylerinin kalın/koyu renkli kıllara dönüşmesi elbette çok can sıkıcı bir durumdur. Bu nedenle günümüzde birçok kişi yüz bölgesinin lazer epilasyonundan çekinmektedir.

Buz Lazer Diode tabanlı bir lazer epilasyon yöntemidir. Diode dalga boyunun özelliği ve Buz Lazer’in kullandığı patentli teknolojiler yüz bölgesinde de güvenle uygulama yapılmasına olanak tanır. Buz Lazer ayva tüylerinde aktivasyon yapmaz. Yüzdeki istenmeyen ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve güvenlidir. Kaş üzeri, kaş arası epilasyonu için özel bir uca sahiptir. Bu uç tedavi başlığına takılır ve kaş üzeri, kaş arası, kulak içi, burun içi gibi hassas ve ulaşılması güç alanların epilasyonu kolayca yapılır.

Erkek lazer epilasyonu için de çözüm sunan Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer ile erkek sırt, omuz gibi oldukça ağrılı olan bölgelerinin lazer epilasyonu da ağrısız, acısız bir şekilde tamamlanır. Lazer Epilasyon Eskişehir halkının yoğun talep ettiği bir prosedür ve lazer epilasyon yöntemleri arasında en çok Buz Lazer tercih ediliyor. 

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.