7 Ağustos 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İlçe Belediyeler Sanaciye Daha Yakın

İlçe Belediyeler Sanaciye Daha Yakın
  • 14 Kasım 2019 Perşembe
  • 1848 kez okundu

Odunpazarı Belediyesi ile sosyal projeler yapmaya hazırız

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ağırladı.  Başkan Küpeli, Odunpazarı Belediyesi ile sosyal projeler yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi(EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ağırladı. Ziyarette Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç ve Bölge Müdürü Erhan Tatar yer aldı. Başkan Kurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyet dile getiren Küpeli, organize sanayi bölgesi olarak yerel yönetimlerle her zaman diyalog içerisinde olduklarını söyledi. Başkan Küpeli, Odunpazarı Belediyesi ile de sosyal projeler yapmaya hazır olduklarını belirtti. Devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Küpeli, “Şehirle bütünleşmek adına projelerimizde söz konusu. Bunlardan bir tanesi Yaşam Merkezi projesi. Bu proje tamamlandığında şehir yeni bir sosyal donatı alanına kavuşmuş olacak” dedi.

OSB şehrin bir parçası oldu

Başkan Kurt ise sanayi-kent bütünleşmesine dikkat çekerek, “Sizlerle birlikte sanayi- kent bütünleşmesinde önemli adımlar atıldı. Şehirden kopuk olan sanayici ve organize sanayi bölgesini şehrin ve insanların bir parçası haline getirdiniz. Bunu memnuniyet ile izliyoruz  ve devamlılığını diliyoruz. Hayata geçireceğiz projeler de bunun bir kanıtı. Özellikle Yaşam Merkezi tamamlandığında artık insanlar buraya gelip güzel vakit geçirecekler. Belediye olarak da iş birliği yapmaya hazırız” diye konuştu.  

Ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.