7 Ağustos 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

OTO EKSPERTİZ PROFESYONEL HİZMET

Araç alırken yapılması gereken işlemler, kaporta testi, yanal kayma testi ve motor kontrolleridir. Aracınızın tüm kontrollerinin yapıldığı işlemler ise oto ekspertiz hizmetidir. Yeni araç satın alırken özellikle yaptırmanız gereken oto kontrolleri ise işinde ehli bir firmadan hizmet alınarak yapılmalıdır. İzmir oto ekspertiz firmamız ile sağladığımız bu hizmette, aracınızın tüm testlerini profesyonel bir şekilde yapmakta ve bu konuda siz müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Aracın daha önce kullanılışlığı ve daha birçok konuda yaptığımız testler sonrasında ise sizlere rapor sunmaktayız. Yeni aracınızın iç ve dış kontrollerinin yapıldığı oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanmak için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Motor Testi ve Yanal Kayma Testi

Piyasaya yeni sürülen araçlar ile önemi artan ikinci el araçların satışında dikkat edilmesi gereken konu, aracın oto ekspertiz kontrolleridir. Aracın tüm kontrollerinin ve motor testinin yapıldığı bu hizmette sizlere tüm bilgiler verilmektedir. Güvenli bir sürüş için yapılması gereken oto ekspertiz hizmetinde biz, aracınızın tüm testlerini profesyonel ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. İzmir ilinde müşterilerimize kaliteli olarak sunduğumuz bu hizmette aracınızın yanal kayma testini de yapıyoruz. Gaziemir oto ekspertiz firma şubemizle de size sağladığımız bu hizmette motor ve diğer kontroller yapıldıktan sonra sizlere raporu eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Güven ve kalite esaslı sağladığımız bu hizmetten yararlanmak için firmamızla 7/24 iletişime geçip, bilgi alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

Oto ekspertiz yeni alınan aracın kontrollerinin yapıldığı hizmetlerin tümüdür. Özellikle ikinci el araç satın alımında yapılması gereken oto ekspertiz kontrollerinin ardından arabanız ile ilgili tüm bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz. Buca oto ekspertiz firmamız ile ve diğer şubelerimizle sağladığımız bu hizmetten faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.