15 Aralık 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Tümsiad Senegal’de

Tümsiad Eskisehir Şube Başkanı Ali Engiz, Tümsiad Başkan Yardımcısı Sinan Polat, Ali Şen ve Hasan Demirci ile Senegal Cumhuriyeti Başkenti Dakar'da Büyükelçimiz Nihat Civaner Beyfendiyi Ziyaret Etti.

(TÜMSİAD) Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Büyükelçimiz Nihat Civaner'i ve Büyükelçiliğe gelen işinsanlarına Eskişehirden 6 firma sahibi ile 9-16 Kasım da ikili görüşmeler yapmak, pazar araştırmak, Senegal Ülkesine yapacakları yatırım ve ihracat çalışmalarını anlattı. Engiz, Dakar'daki İşinsanları ile  yapılan ikili görüşmelerin çok olumlu geçtiğini belirtti. Engiz, Senegal'e en kısa zamanda yatırım yapacaklarını ve Afrikadaki yapacakları tüm çalışmaları bilgileri Eskişehir'li işadamlarına anlatmaya destek vereceklerini söyledi.

ZAMANINDA AFRİKA
Senegal Dakar Büyükelçimiz Nihat Civaner, Eskişehir Tümsiad ve üyelerini burda görmekten çok memnun olduk. Büyükelçilik olarak bizlerde elimizden geleni sizler için yapabiliriz dedi. Senegal'e Eskişehir'deki işadamlarının iş ve yatırım yapmaya davet etti. Şu anda gelen kazanır, daha sonrasında buradaki fırsatlar kaçacaktır dedi. Büyükelçi Civaner, Eskişehir'den gelen Tümsiad Başkanı Engiz'e ve üyelerine yaptıkları çalışmalardan ve Türkiyenin ihracatının araltmasında fayda sağlayacak çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
 
Ziyaret anısına Eskişehir Şube Başkanı Engiz, Büyükelçimiz Civaner'e 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik Bayraklarını hediye etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar