11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

CEMALETTİN SARAR PERAKENDECİLER GÜNÜNÜ ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI

CEMALETTİN SARAR PERAKENDECİLER GÜNÜNÜ ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI
  • 14 Aralık 2019 Cumartesi
  • 1975 kez okundu

Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar organize sanayide bulunan Sarar Perakende mağazasında çalışanları ile birlikte pasta keserek ‘’Mağazacılar Gününü’’ kutladı. Cemalettin Sarar yaptığı konuşmada bu önemli günde çalışan kardeşlerimle birlikte olmak benim için büyük bir onurdur diyerek kendisinin de perakendecilikten geldiğini ve bu işi çok yaptığını, yaparken de halka hizmet etmenin ne kadar önemli olduğunu belirtti. Çalışan personel ise kıymetli büyüğümüz Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ın bu anlamlı günde bizim yanımızda olması mutlulukların en güzelidir diyerek teşekkür ettiler ve pastayı hep beraber keserek mutluluklarını paylaştılar.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.