9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ODE YALITIM ESKİŞEHİR’İ ÇEKİM MERKEZİ HALİNE GETİRDİ

ODE YALITIM ESKİŞEHİR’İ ÇEKİM MERKEZİ HALİNE GETİRDİ
  • 14 Aralık 2019 Cumartesi
  • 1808 kez okundu

ODE, ESKİŞEHİR ÜRETİM TESİSİNDE USTA EĞİTİMLERİ, BAYİ ORGANİZASYONLARI VE PAZARLAMA TOPLANTILARI DÜZENLİYOR

ODE, üretim tesisinin bulunduğu Eskişehir’i yalıtım dünyasından çok sayıda kişiyi ağırladığı eğitim ve organizasyonlarla bir çekim merkezi haline getirdi. ODE’nin Eskişehir üretim tesisini 2019 yılında usta eğitimleri, bayi organizasyonları ve pazarlama toplantıları nedeniyle 1000’i aşkın kişi ziyaret etti. ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan ODE üretim tesisinin bölgeyi yalıtım sektörünün merkezlerinden biri haline getirdiğini vurgulayarak, “Bir inovasyon ve eğitim merkezi haline gelen ODE’nin Eskişehir üretim tesisinin sürdürülebilirlik yaklaşımı açısından da sektörde örnek teşkil etmesi bize memnuniyet veriyor” dedi.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi olan ODE Yalıtım, üretim tesisinin bulunduğu Eskişehir’i çekim merkezi haline getirdi. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan ODE Yalıtım üretim tesisi toplam 75 bin metrekare alana sahip. Gelecek dönem ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve ODE’yi global marka olma hedefine taşıyacak olan üretim tesisi, çok sayıda uygulamacı semineri ve bayi gezisine ev sahipliği yapıyor. 2019 yılında sektörden 1000’i aşkın kişinin ziyaret ettiği ODE Yalıtım tesisleri, açıldığı günden bu yana Eskişehir’i yalıtım sektörünün merkezlerinden biri haline getirdi. ODE’nin Eskişehir üretim tesislerinde ustalara yönelik olarak hemen hemen her ay bir uygulama semineri düzenlenirken, satış ve pazarlama ekipleri için özel toplantıların yanı sıra yurt içi ve yurt dışı ODE bayileri ve diğer sektör paydaşları için de tesisin gezildiği organizasyonlara imza atılıyor.  

Ceylin Akdemir: “Eskişehir üretim tesisimiz sürdürülebilirlik yaklaşımı ile de örnek oluyor.”

Yalıtım sektörü açısından ODE Eskişehir üretim tesisinin önemli bir merkez haline gelmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir şöyle konuştu: “Eskişehir’deki üretim tesisimiz, bünyesinde bulunan Ar-Ge birimi ile bir inovasyon merkezi olma yolunda. Tesisimizi sürdürülebilirlik yaklaşımı ile tasarladık ve bu özelliklerinin sektöre örnek olduğunu görmek bizi memnun ediyor. Tesisimizin gündüz aydınlatması, doğal aydınlatma malzemesi polikarbon ışıklıklarla sağlanıyor, otomatik duman damperleri doğal havalandırma sağlıyor, fotovoltaik enerji üretimi, sifonik sistem yağmur suyu deşarjı ve gri su tesisatları gibi çevre dostu uygulamalara da yer veriliyor. Tüm bu özellikleriyle tam donanımlı bir inovasyon merkezi haline gelen ODE Eskişehir üretim tesisinin sektörde örnek teşkil etmesi bizleri memnun ediyor. Yeni yatırımlarımızı da Eskişehir’de gerçekleştirerek bu tesisi global çapta bir model haline getirmeyi planlıyoruz.”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.