24 Şubat 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirli İş Kadını Tülay Karataş’a Ankara’da Başarı Ödülü verildi.

Eskişehiri’mizden Siyasetçi-İş Kadını Tülay Karataş’a Ankara Ahi Evran İş Adamları Derneği tarafından “Başarılı İş Kadını Ödülü” verildi.

Genel Merkezi Ankara'da bulunan; yurt içinde ve yurt dışında çok geniş teşkilat ağına sahip Ahi Evran Ocağı İş Adamları Derneği Eskişehir ilimizden uzun yıllarca iş kadını olarak ticaret yapan aynı zamanda siyasetin sevilen siması Tülay Karataş “BAŞARILI İŞ KADINI” ödülüne layık görüldü. 

Ankara Çukurambar’da bulunan Ahi Evran Ocağı İş Adamları Derneğinin Genel Merkezinde gerçekleşen törende; Genel Başkan Yunus Çelik tarafından takdim edilen ödül hakkında Başkan Çelik “yapılan izlem ve araştırmalar neticesinde Ahi Evran kültürüne yakışan ciddiyet ile ticari gayretlerini devam ettiren Sayın Tülay Karataş arkadaşımızı kutluyoruz” dedi.

Başkan Çelik “Ahi Evran ocağı olarak kültürümüzden gelen ticari zenginliğin yaygınlaşmasını ve bu vesile ile Eskişehir'deki tüm iş insanlarına bu hassasiyete sahip çıkmalarını temenni ederiz” şeklinde devam etti.

Tülay Karataş ise “hayatımızın tüm evrelerinde geleneksel kültürümüzün bize kattığı zenginlikleri içselleştirmeye çalışıyoruz. Ahi Evran’ın ortaya koyduğu kriterler bizleri başarıya ulaştıracaktır”dedi.

Fotoğraf: Alperen YAĞCI  

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.