23 Eylül 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KOSGEB, 2019 Yılını Değerlendirdi

KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Uzkurt:  KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, 2019 yılı değerlendirmesi, 2020 yılı projeksiyonu bağlamında 20 il müdürünü, Ankara’da topladı. İl müdürlerine seslenen Prof. Uzkurt, “Hem doğru işi yapmak hem de işi doğru yapmakla mükellefiz.” dedi.

KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, 2019 yılı KOSGEB faaliyetlerini değerlendirme ve il müdürlüklerinin öneri ve taleplerinin ele alındığı toplantıda, özetle şu mesajları verdi:

İKİ ÖNCELİĞİMİZ VAR: Onlarca destek programı yürürlüğe koyduk, revize ettik, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda bazılarını kaldırdık. İki önceliğimiz var. Birinci işimiz; doğru işi yapmak. Ülke ekonomisini güçlendirmek, KOBİ’lerin önünü açmak, onlar rehberlik etmek anlamında doğru işe karar vermek. İkincisi de karar verip yürürlüğe koyduğumuz bu doğru işleri etkin ve düzgün bir şekilde yapmak. Hem doğru işi yapmak hem de işi doğru yapmakla mükellefiz.

TALEPLERİ KARŞILAYIN: Bu yıl özellikle yeni yürürlüğe koyduğumuz programlarımızı derinleştirmeyi hedefliyoruz. Sizlerin hem sahadaki program değişikliklerini, yeni programları paydaşlarımıza anlatmak hem de onlardan gelen talepleri karşılamak konusunda gayret göstermenizi bekliyoruz. Çözemediğiniz talepleri de bize iletme konusunda cesur olun. Sizlerin bize anlık dönüşlerinizi çok önemsiyoruz.

GÖNÜLLERİNİ ALMAYI BİLECEĞİZ: Ne kadar iyi mevzuat yazarsak yazalım vatandaşlarımız müdürlüklere geldiğinde onlarla ilgilenecek ve onların gönüllerini almayı da bileceğiz. Vatandaşların pozitif bir algı ile müdürlüklerimizden ayrılmalarını sağlayacağız. Çok önemli işlerin altına imza atmışken sahadaki imajımızı korumayı da ihmal etmeyelim.

HATALAR ELBETTE OLACAK: Sizin ve çalışan tüm personelin hak ve hukuku, bizim birinci önceliğimizdir. Kendimiz için arzu etmediğimiz hiçbir sıkıntının sizler için oluşmasına müsaade etmeyiz. İyi niyetle yapılan hatalar elbette olacaktır. Bunlar tolere edilebilir. Ama art niyetli yapılan doğrular dahi bizim için makbul değildir.

Toplantılar Devam Edecek

KOSGEB Başkanı Uzkurt, 20 il müdürüyle gerçekleştirdiği istişare toplantılarına önümüzdeki günlerde de diğer müdürlüklerle devam edecek. Seri toplantılar ile il müdürlükleri aracılığıyla KOSGEB paydaşlarının öneri ve talepleri masaya yatırılacak.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.