29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yerli Bitkisel Kozmetik Markası

Yerli Bitkisel Kozmetik Markası
  • 13 Şubat 2020 Perşembe
  • 1043 kez okundu

Uraw Cosmetics ürünlerinin satıldığı site olan uraw.com.tr adresi, müşterilerine organik ve faydalı ürünlerin kaliteli şekilde hizmetini sağlamaktadır. Saç, kaş, kirpik ürünleriyle bilinen marka krem ve serumlarıyla da çokça adından söz ettirmektedir.

Ürünleri kullananların beğenmesi ve onaylamasıyla, daha da büyümüştür. Kişisel bakımına özen gösteren ve yüzüne, saçlarına bakım yapmak isteyenlerin adresi olan Uraw, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleriyle hizmetlerini sağlamaktadır.

WHO Kriterlerine Uygun

Yerli firma olan Uraw, 2015 yılından beri alanında hizmet sağlamaktadır. Uluslararası platformlarda ürünlerini tanıtmış, kalitesini ve ürünlerini kanıtlamış bir markadır. Dünya sağlık örgütünün kriterlerini geçmeyi başaran Uraw, yerli ve milli sermayeyle kurulmuş, sağlık ve bakım ürünleri üzerine uzmanlaşmıştır. Ürünler arasında yer alan birbirinden farklı ve doğal içerikli bakım ürünleri, kadın ve erkek fark etmeksizin kullanılabilir durumdadır.

Özel Ürünler

Ürünleri sipariş etmek için web sitesine gitmeniz yeterli olan işletme, kirpik serumu ürünü aracılığıyla da bilinmektedir. Kirpik ve kaşları dökülenlerin kullanması tavsiye edilen, bitkisel özlü serum sayesinde, sizler de dökülen ve kopan kaş ve tüylerinizi güçlendirebilirsiniz. Kaş ve kirpik serumu özel ambalajlı kutusunda müşterilerine teslim edilmektedir.

Kaş ve Kirpik Serumu

İçeriğinde özel ve bitkisel ürünlerin yer aldığı Uraw Kirpik Serumu, canlanma ve güçlenme için çok yardımcı olacaktır.

Özellikle yüzdeki kaş ve kirpiklere faydalı olan:

  • Keratin içeriğine,
  • Jojoba yağına,
  • Badem ve argan yağına sahiptir.

Saçlar için de son derece faydalı olan bu yağ ve keratin karışımının kullanımı da son derece basit ve etkilidir. Gözlerinizdeki makyajı çıkarttıktan sonra yatmadan önce ya da evde bulunduğunuz süre içerisinde, kirpik diplerinize ve kaşlarınıza sürerek masaj yapmanız gerekir. Günde iki kereye kadar uygulayarak çok daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.