9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN ZİYARET TURU

Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, Eskişehir Ticaret Borsası ve Eskişehir Sanayi Odası’nı ziyaret ederek faaliyetleri ve planladığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elif Gürkaynak ve icra komitesi üyeleri şehirde temaslar gerçekleştirdi. Kurul ilk ziyaretini TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Borsası Ömer Zeydan’a gerçekleştirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Zeydan, Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elif Gürkaynak’a yeni görevinde başarılar diledi. Zeydan, kadın girişimci sayısının artmasının hem ekonomiye hem de istihdama doğrudan katkı sağlayacağını sözlerine ekledi.

Ortak proje ve işbirliği vurgusu

Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ikinci ziyaretini Eskişehir Sanayi Odası’na (ESO) gerçekleştirdi. ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ile bir araya gelen kadın girişimciler, yürüttükleri faaliyetler hakkında kısaca bilgi verdi. ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, odanın yürüttüğü projelere kadın girişimciler kurulunu da dahil etmekten memnuniyet duyacaklarını belirterek, kadın girişimciliğinin gelişmesi için destek verebileceklerinin altını çizdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.