9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Arıköy’de kayıtlar devam ediyor

Arıköy’de kayıtlar devam ediyor
  • 22 Şubat 2020 Cumartesi
  • 2798 kez okundu

Odunpazarı Belediyesi’nin üniversiteler ve demokratik kitle örgütleri ile iş birliği yaparak hayata geçirdiği Arıköy Projesi’nde, 2020 yılı eğitim sezonu açılıyor. “Temel Arıcılık Eğitimi” ve “İleri Arıcılık Eğitimi” olmak üzere 2 branşta gerçekleşecek olan eğitimler için kayıtlar devam ediyor.  

Sosyal demokrat, halkçı ve katılımcı belediyecilik anlayışını benimseyen Odunpazarı Belediyesi’nin, konunun uzmanları, demokratik kitle örgütleri ve akademisyenler ile iş birliği yapılarak hayata geçirdiği Arıköy’de 2020 Eğitim sezonu başlıyor. “Temel Arıcık Eğitimi” ve “İleri Arıcılık Eğitimi” olmak üzere toplam 2 branşta gerçekleşecek eğitimler için  kayıtlar devam ediyor. 6 Mart Cuma Günü sona erecek olan kayıtlar için hafta içi Odunpazarı Belediye Binası, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ve Halk Masasına şahsen müracaat edilmesi gerekiyor. Kayıtlarını hafta sonu yaptırmak isteyen vatandaşlar,  Baksan Sanayi Sitesi 79 Blok No: 4 adresinde yer alan Arıkovanı İmalatçıları Derneği’ne giderek 08.30-17.00 saatleri arasında kayıt yaptırabilirler.

TEMEL ARICILIK EĞİTİMİ

Kontenjanı 150 kişi ile sınırlı olan Temel Arıcılık Eğitimi’nde, belirlenen müfredat ve eğitim çizelgesinde devam zorunluluğu bulunuyor. Ayrıca arıcılık yapmakta olanların Temel Arıcılık Eğitimine kaydı alınmayacak. Temel Arıcılık Eğitimi için kura tarihi daha sonra açıklanacak.

İLERİ ARICILIK EĞİTİMİ

İleri Arıcılık Eğitimi’nin kontenjanı ise 50 kişi ile sınırlı. 2019 sezonunda Arıköy’de öğrenim görmüş olmak şartının arandığı İleri Arıcılık Eğitimi’ne, ilk başvuru yapan 50 kişi alınacak.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.