9 Nisan 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sanayiciler yeni vergi düzenlemeleri hakkında bilgilendirildi

Sanayiciler yeni vergi düzenlemeleri hakkında bilgilendirildi
  • 24 Şubat 2020 Pazartesi
  • 2059 kez okundu

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Sanayi Konseyi’nin bu ay ki konuğu  Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Doğan Gökbel oldu. Eskişehir sanayisine yön veren sanayicilerle bir araya gelen Gökbel, yeni vergi düzenlemeleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.  

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Sanayi Konseyi toplantılarıyla önemli isimleri sanayicilerle buluşturmaya devam ediyor. Başkan Sinan Musubeyli başkanlığında toplanan Sanayi Konseyi’nin bu ay ki konuğu  Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Doğan Gökbel oldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Sinan Musubeyli bu tür toplantıların verimli geçtiğini, değerli konuşmacıların sunduğu bilgilerin sanayicilere ışık olduğunu belirtti. Daha sonra söz alan  EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, “Sanayi Konseyi güzel işlere vesile oluyor. Konsey üyelerimizin önerileri ve eleştirileri  bizlerin gelişmesine, zamanı verimli kullanmamıza neden oluyor. Bu anlamda sizlerin öneri ve eleştirilerinize çok ihtiyacımız var” dedi.

2020 yılında kalkınmamız devam edecek

Başkan Küpeli 2019 yılında önemli çalışmalara imza attıklarını, kalkınmanın 2020 yılında da devam edeceğini aktararak, “2019 yılı organize sanayi bölgesi bakımından birçok faaliyetlere imza attığımız bir yıl oldu. Sizlerin önerileri, bizlerin düşünceleriyle harmanlanarak oluşan bir çıktı oldu. Yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili dönem dönem paylaşımlarda bulunuyoruz. 2020 yılı da ciddi yatırımlarımızın olduğu, kalkınmamızın devam edeceği bir sene olacak. Sizlerden yine öneriler bekliyoruz. Bunlar bizim için son derece önemli” diye konuştu. Başkan Küpeli ayrıca Engelliler Montaj Atölyesi’ne parça temini  ve üniversite-sanayi iş birliği konularında sanayicilerin desteklerini beklediklerini belirtti.

Daha sonra sunuma geçildi. Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Doğan Gökbel vergiden kaçınma, vergiden kaçınmanın önlenmesinde özel kurallar, gelir vergisi kanunu, katma değer vergisi kanunu, ve damga vergisi kanunu gibi konularda katılımcılara bilgi verdi. Toplantı soru-cevap bölümün ardından sona erdi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.