4 Haziran 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

GİRVAK tüm etkinliklerini dijitale taşıyor

Girişimcilik Vakfı, tüm dünya ile birlikte Türkiye'nin de içinde bulunduğu bu zor süreci; girişimcilik ekosistemi, Fellow'ları ve tüm gençler için faydaya dönüştürmek üzere #DijitalEvimizGirvak projesini başlattı.
 
Girişimcilik Vakfı, #DijitalEvimizGirvak diyerek sadece girişimciler değil, tüm gençler için bu dönemi ilham günlerine dönüştürüyor. #DijitalEvimizGirvak kapsamında her gün Girişimcilik Vakfı'nın sosyal medya hesaplarından Fellow'ların ve mütevelli heyetinin ilham verici önerileri paylaşılıyor. 
  
Gtalks
Her iki haftada bir #Gtalks markası ile 20 dakikalık canlı; girişimcilik, hayat, teknoloji sohbetleri gerçekleşiyor. Sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan Gtalks'un kayıtları GİRVAK'ın Youtube kanalından da izlenebiliyor.
 
Gtalks Hostedby Fellow
#Gtalks Hosted by Fellow ile Fellow'lar, kendi uzmanlık alanları olan konularda online buluşmalar organize ediyor; kendi deneyimlerini Fellow'lara geri vererek yaygınlaştırıyorlar.
 
Gfounders
GİRVAK'ta Fellow/Alumni olan ve girişiminin MVP'si olan girişimciler, Fellow ve Alumni'ler ile #Gfounders'ta bir araya geliyor. 15 günde bir yeni bir girişim ve kurucusunu ağırlayan bu etkinlikte; girişimciler yaşadıkları farklı problemleri, süreçleri danışıyor, fikir almak istediği konuları dile getiriyorlar.
  
FellowUp
FellowUp etkinliği de online gerçekleşiyor. FellowUp'lar, ekosistemin önde gelen girişimcilerinin hikayelerini dinleyerek, kendi hayatlarına yön verecek ilhamı bulmaya devam ediyorlar.
 
IBM Skillsbuild
GİRVAK; IBM'in yetişkinlerin dijital ve profesyonel beceri gelişimini desteklemek amacıyla başlattığı SkillsBuild programı dahilinde gerçekleştirilen işbirliğiyle daha önce Fellow Programına başvurmuş ve 5'inci aşamaya kadar gelmiş tüm gençlere IBM Skillsbuild'in kapılarını açıyor. Eşsiz bir öğrenim platformu olan Skillsbuild ile evde kalmayı öğretici ve eğlenceli hale getiriyor.
 
 Gcoffee
#Gcoffee'de her sabah Zoom uygulaması aracılığıyla GİRVAK Fellow ve Alumni'leri kahvede buluşuyor, bu zor zamanları birlikte atlatmak, yanlızlaşmak yerine birlikte dayanışma içinde güne başlamak için kahveler hep beraber sanal olarak içiliyor.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.