30 Mayıs 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Milli Dayanışma Kampanyasına Tarım Kredi desteği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri de tüm çalışanları ve iştirakleriyle 4 milyon TL destek verdi.

İlk olarak Çin'in Hubey eyaletine bağlı Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ülkemizde de yayılması ile önlemler ve tedbirler alınmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek Milli Dayanışma Kampanyası başlattı. Kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yardım hesabı açılmasının ardından birçok kurum ve kuruluş ile gerek yurtiçi gerek yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız kampanyaya destek vermek için adeta seferber oldu.

Koronavirüs salgını ve bu kapsamda alınan tedbirlerden etkilenen ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını teminen başlatılan kampanyaya Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri de katıldı. Teşkilat genelinde Tarım Kredi Ailesi olarak yardım çalışması başlatan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Milli Dayanışma Kampanyasına tüm çalışanları ve iştirakleriyle katılarak 4 milyon TL destek verdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.