8 Temmuz 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SSB paylaştı: Yerli olarak üretildi! Teslimatlar sürüyor!

Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından paylaşılan görüntüler sosyal medyada büyük beğeni topladı. SSB'den yapılan açıklamada "Fotoniks firması tarafından üretilen holografik nişangah ve 3x büyüme optiği malzemelerinin güvenlik güçlerimize teslimatları sürüyor." ifadeleri kullanıldı.

SAVUNMA SANAYİİNDE TESLİMATLAR SÜRÜYOR “HOLOGRAFİK NİŞAN ALETİ”

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, holografik nişangâh ve 3x büyüme optiği malzemelerinin güvenlik güçlerimize teslimatlarının sürdüğünü açıkladı.

Başkanlığımız resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, Fotoniks firması tarafından üretilen gece ve gündüz görüş kolaylığı sağlayan üstün ve çabuk nişan alma, çift göz açık ateş etme özelliklerine sahip MPT-76 ve 5.56 mm piyade tüfeğiyle uyumlu holografik nişangâh ve 3x büyüme optiği malzemelerinin teslimatlarının devam ettiği açıklandı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.