24 Eylül 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2023 KALKINMA HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA MEMLEKETİN HER KÖŞESİNDE İNCELEMELERDE BULUNUYORUZ

2023 KALKINMA HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA MEMLEKETİN HER KÖŞESİNDE İNCELEMELERDE BULUNUYORUZ
  • 8 Ağustos 2020 Cumartesi
  • 1202 kez okundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Uşak programı kapsamında Uşak Çevre Yolu inşaatını inceledi. Uşak çevre yolunu gelecek yıl bitirmeyi hedeflediklerini belirten Bakan Karaismailoğlu, 2023 kalkınma hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında projelerin en kısa sürede bitirilmesi için incelemelerde bulunduklarını ifade etti. Memleketin her köşesinde ulaştırma ve altyapı projelerinin devam ettiğine dikkat çeken Bakan Karaismailoğlu, ‘’ Bizim yaptığımız projeler bölgeye istihdam sağlıyor, üretimi, tarımı ve turizmi artırıyor. O yüzden ulaştırma ve altyapı projelerinin bir an önce hayata geçmesi için var gücümüzle çalışıyoruz’’ dedi.
- Türkiye’nin dört bir yanında projelerin bitirilmesi için incelemelerde bulunuyoruz
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Denizli'nin Çivril ilçesinde bir hayırsever tarafından yaptırılan Huriye Yıldırım Anne Camisi'nin açılışını da yaptı.İlsonra k7entten ayrılarak, Uşak programı kapsamında yapımı devam eden Uşak Çevre Yolu inşaatında incelemeler bulundu. Uşak Çevre Yolu’nu gelecek yıl tamamlamayı hedeflediklerini belirten Bakan Karaismailoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2023 kalkınma hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanındaki projelerin en kısa sürede bitirilmesi için incelemelerde bulunduklarını ifade etti. 
Uşak'ta devam etmekte olan projelerle ilgili vali, milletvekili ve belediye başkanlarıyla birlikte istişarelerde bulunduklarını ifade eden Karaismailoğlu, şantiye incelemelerini yaparak işlerin bir an önce hızlanması için gerekli talimatları verdiklerini söyledi. Kentte yapımı süren 5 projeyi kısa sürede bitireceklerini dile getiren Karaismailoğlu, "Bunlar içinde en önemlisi olan Uşak Çevre Yolu'nun başlaması biraz uzun zaman aldı. Fakat mevcut arazideki kamulaştırmalar nedeniyle maalesef biraz uzadı. Ama belli kesimlerde yol tamamlandı. İnşallah bu kamulaştırmalarla birlikte hızlandırdıktan sonra önümüzdeki yıl buraya gerekli ödenekleri ayırıp Uşak Çevre Yolu'nun bir an önce bitirilmesini sağlayacağız." dedi.
- Ulaştırma ve Altyapı projelerinin bir an önce hayata geçmesi için çalışıyoruz
Yaptıkları incelemeler sonrasında çevre yolunun kent için önemine dikkat çeken Bakan Karaismailoğlu, buradaki özverili çalışmaları sürdüreceklerini vurguladı. Memleketin her köşesinde ulaştırma ve altyapı projelerinin devam ettiğine dikkat çeken Karaismailoğlu, "Bizim yaptığımız projeler özellikle insan hayatına değdiği, insan yaşamını kolaylaştırdığı ve yaşam kalitesini arttırdığı için çok önemli. Ayrıca bizim yaptığımız projeler bölgeye istihdam sağlıyor, üretimi, tarımı ve turizmi artırıyor. O yüzden ulaştırma ve altyapı projelerinin bir an önce hayata geçmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunları da yerel idarecilerimizle birlikte koordinasyon içinde tamamlayacağız ve vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi vatana millete hizmet etmek bir nasip meselesidir. İnşallah biz de o nasibe ulaşırsak en büyük bizim için mutluluk o. Bizim yaptığımız işlerden vatandaşımızın duyacağı mutluluk bizim için en büyük hayır duasıdır. İnşallah bu doğrultuda işlerimizi bitirmek için canla başla çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.
Karaismailoğlu daha sonra beraberindekilerle birlikte Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu'yu ziyaret etti, Ulubey Kanyonu'nda incelemelerde bulundu.


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.