24 Eylül 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Ayyıldız, TEI’yi Ziyaret Etti

Vali Ayyıldız, TEI’yi Ziyaret Etti
  • 8 Ağustos 2020 Cumartesi
  • 2162 kez okundu

Vali Erol Ayyıldız, TUSAS Motor Sanayi (TEI) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mahmut Faruk Akşit’e iade-i ziyarette bulunarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eskişehir’deki görevine ilk başladığı zaman kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Genel Müdür Akşit’e teşekkürlerini ileten Vali Ayyıldız, ürettiği projeler ve kendini devamlı yenileyen teknolojik çalışmalar yapan TEI’nin ülke sanayisine büyük katma değer sağlayan bir kuruluş olduğunu söyledi.

Havacılık alanında Eskişehir’in dünyada söz sahibi haline geldiğini anımsatan Vali Ayyıldız, Eskişehir’in havacılık sektöründe gelişmesine katkı sağlayan TEI yönetimini tebrik etti.

Savunma ve havacılık alanında faaliyet gösteren firmalar arasındaki eşgüdüm ve işbirliğinin bu başarıyı getirdiğini kaydeden Genel Müdür Akşit ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gelen talep ve isteklere göre yatırımlarını genişlettiklerini aktaran Müdür Akşit, havacılıkta kullanılan güç sistemleri ve türevleri için küresel ölçekte, rekabetçi, sürdürülebilir ve özgün ürünler tasarlayan, üreten ve servis hizmeti veren lider bir motor şirketi haline gelmenin tek amaçları olduğunu belirtti.

Şuan gerçekleştirdikleri kaliteli üretim ile dünyada en iyi yerde olduklarını ifade eden Genel Müdür Akşit, yeni tasarımlarıyla Türk Hava Savunma Sanayisine büyük katkı sağladıklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından Vali Ayyılıdız, verdiği bilgiler için Genel Müdür Akşit’e teşekkür ederek, TEI’den ayrıldı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekonomi Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.